Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen új dolgokat hozott ki...

Milyen új dolgokat hozott ki belőled az anyaság? Hogyan éled meg?

Figyelt kérdés

Ez már nem mostani kérdés, amit csatoltam, de vagy 3 anyuka azt írta, hogy csak az idegbetegséget, és az állatot hozta ki belőle.

Tudom, nincs közöm hozzá, hogy ki miért így éli meg, de ez hogy van?

Mindenkinek más a teherbírása/személyisége?


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


2023. máj. 28. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan édesanya akinél nem szakad el a cérna soha. Nyilván mindenki más. Van akinek gyengébbek az idegei. Ez megspékelve egy nehéz természetű gyerekkel rohadt nehéz.

Én pl sokkal türelmesebb lettem a gyerek mellett, de még így sem telik el hét ordítás nélkül. Mind a ketten ordítunk. Ez van. A fiam makacs és önfejű.

2023. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel még én sem értettem meg, hogy akadhat ki valaki ilyen szinten. Aztán jött a lányom.

20hónapos, 20hónapja a legjobb éjszakán is 3x keltünk. Emellett iszonyú önfejű, hisztis, makacs. 24ből 26órát képes hisztizni, ordítani.

Hiába lettem az anyasággal türelmesebb, minden estére elszakad nálam a cérna. Iszonyú sokat ordítok, sírok. Sőt nem1x az öngyilkosság is megfordult a fejemben mint opció, hogy én ezt nem bírom tovább csinálni.

Akinek nincs problémás gyereke, elképzelni nem tudja milyen ez.

2023. máj. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pont, amikor az ájulás szélén elkezdem számolni, mikor volt az utolsó átaludt éjszakám és nem emlékszem rá! Két gyerek mellett vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő beteg. Az egészséges szakaszokban lenne esélyem pihenni, de arányaiban az elmúlt éveket krónikus alváshiányban töltöttem. Fogalmam sincs, hogy élhetek még. Ilyen állapotban könnyű kiborítani és akkor nincs semmi általános tanács, ami segít.
2023. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2, oh, sajnálom :((

Nekem viszont ez egy kicsit furcsa, hogy ennyit hisztizik!

A szakembert/orvost nem próbáljátok meg?

2023. máj. 29. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteg, hanem hisztis.

Dackorszak tombol, spékelve egy kis szeparációs szorongással

Mellé makacs, akaratos. Máris van egész nap oka a hisztire.



2#

2023. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja értem.

Akkor kitartást, kívánom, hogy legyen egy sokkal könnyebb és jobb időszak!

2023. máj. 29. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ráfüggtem a futásra. Képes vagyok 5kor kelni, hogy ki tudjak menni, míg az apja otthon van reggel, mert ha kimarad a kilométerem érzem, ahogy feszeget az idegbaj...
2023. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!