Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vesz ilyen nehezen levegőt?

Miért vesz ilyen nehezen levegőt?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. Egy erősebb lélegzetvételnél nagyon ijesztő hangot ad ki, mintha nem kapna levegőt. Mint egy tüdőbajos ember, ahhoz tudnám hasonlítani. Voltunk orvosnál, vírusos torokgyulladást állapított meg, de mivel akkor nem adta ki ezt a hangot, nem is foglalkozott vele. Mitől lehet ez? Másnál volt ilyen?
2023. jún. 8. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezzel vidd vissza még ma!
2023. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Visszaviszem, de mi állhat mögötte szerinted?
2023. jún. 8. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok orvos. Az is lehet, hogy tüdőgyulladás, az is lehet, hogy csak nagyon váladékos a garat. Vidd vissza, az a biztos.
2023. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk RSV vírus okozta. Éppen csak, hogy megúsztuk a kórházat, de borzasztóan ijesztő volt ez a hang.
2023. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálatok mennyire volt gyakori ez a hang?
2023. jún. 8. 16:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálunk amúgy semmilyen más tünet nincs. Nem folyik az orra,nem köhög, nincs semmi. Jókedvű.
2023. jún. 8. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fokozatosan rosszabbodott a légzése, egy pont után sípolni kezdett, és utána minden lélegzetvétele ilyen volt. De mellé 39 fokos láza volt és nagyon rosszul volt, úgyhogy egyértelmű volt, hogy baj van. #4
2023. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kruppnál csecsemőkori aszthmanál is nagyon ijesztő a kruppnál a kifújásnál, a másiknál a belégzésnél.
2023. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki,visszamentetek? Én is ezt javasoltam volna,ez nem játék.
2023. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Továbbra sem mondott semmit. Nála nem csinálja. Megvizsgálta, nem talált bajt. Egy-egy erősebb mozdulattal egybekötött nagyobb légvételnél csinálja egyébként. Pl ha felkapaszkodik valahova és közben nagyobb levegőt vesz. Viszont ma reggel idáig még nem csinálta. Remélem, hogy javul.
2023. jún. 9. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!