Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem jöhetett be a férjem?

Miért nem jöhetett be a férjem?

Figyelt kérdés

Aki terhes, és nemsokára szülni fog, ne olvassa tovább!


A férjemet nem engedték be hozzám a vajúdás, és szülés alatt sem, mert a babának nem volt szívhangja, a halott kisfiamat kellett megszülnöm. A férjem miért nem jöhetett be? Lelkileg nagyon sokat jelentett volna!


2010. okt. 15. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószinüleg amiatt, hogy ha esetleg valami vészhelyzet alakul ki, akkor ne kelljen rá tekintettel lenni az orvosoknak.


Nagyon sajnállak, hogy ilyet kellett átélned.

2010. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Azt kívánom, hogy heverd ki és mielőbb szülessenek szép, egészséges, okos kis lurkók!
2010. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen sajnálom ami Veletek történt.

Igazából nem tudok a kérdésedre választ adni, csak nagyon sok erőt, kitartást szeretnék kívánni.

2010. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom történt és kívánok sok erőt a feldolgozáshoz. A dolgok mögött szerintem az van, hogy az orvosok nem igazán vannak az olyan helyzetek kezelésére felkészülve ami eltér a szokásos forgatókönyvtől. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek de a többség azt gondolja, hogy azzal okoz a legkevesebb fájdalmat ha nem beszélnek a dologról, egyszerűen nem is gondolnak arra, hogy az anya mit szeretne. A legtöbb helyen az sem természetes, hogy megmutassák utána a babát. (Ismerek olyat aki megszerette volna nézni, de lebeszélték róla, mert szerintük úgy a könnyebb, ha nem látja. A mai napig bánja, hogy nem volt határozottabb.)Sajnos nincsenek az átlag orvosok az ilyen helyzetek kezelésére felkészülve, az meg álom, hogy ilyen esetben pszichológus álljon az anya rendelkezésére. Igazából a Te lelkednek akartak segíteni, csak azt nem úgy tették, hogy az valóban segítség legyen.
2010. okt. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

:'(

Sok-sok erőt kívánok.

2010. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sajnálom ami veletek történt,a választ én se tudom, de lehet jobb neki,hogy nem látta megszületni a babát. Egyik barátnőmnek is halva született a babája, de utána 4 hónap múlva újra teherbe esett és egészséges kisfia született. Nektek is ezt kívánom,valamint sok sok erőt! &
2010. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom én is! Amikor én a kórházban voltam, a szobánkban volt egy csaj, az ikrei haltak el kb. 20 hetesen. Egész nap kapta az oxitocint, de nála napközben ott voltak felváltva, anyukája és a párja. Este hazamentek a családtagok, mert leállították az oxitocint, de így is este megszült és megműtötte a doki. Nagyon sajnálom, hogy nálad így történt, talán kórháza és orvosa is válogatja. Neked hány hetes volt a babád?
2010. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

28.hét

Egy éve történt, azóta nem sikerült megint teherbe esnem.

2010. okt. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!