Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Geréb Ágnesről?

Mit gondoltok Geréb Ágnesről?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 16:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Minden nő saját maga dönti el, hogyan akar szülni. Ettől függetlenül Geréb Ágnest felelőtlen kuruzslónak tartom, többször eltiltották, megbüntették és mégis praktizál.
2010. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hisz abban amit csinál,az már egy másik dolog hogy ez a valami veszélyes,felelőtlen és felesleges!!!!
2010. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
A nő maga dönti el hogy akar szülni?...és akkor mi van az oxixénhiány miatt sérült csecsemővel?őt nem kérdezte meg senki!!!
2010. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok se mellette, se ellene. A legutóbbi esetnél én nem hibáztatnám, mert vizsgálatra ment a kismama, senki nem gondolta, hogy beindul a szülés. Ennél az esetnél én vétlennek tartom, mert nem hiszem, hogy drasztikus vizsgálat lett volna, amitől elindult a szülés, és akkor bárhol lett volna a kismama, megszül.
2010. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%

"Szerintem hisz abban amit csinál"


Hinni a templomban kell! Ő egy bűnöző mert annak ellenére hogy több ember életét veszélyeztette nem képes abbahagyni.

Viszont 2010-ben embereknek fel kéne fogni hogy a kórházban rendelkezésre áll minden ami komplikáció esetén szükséges.

2010. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy vagy tiltsák be az otthonszülést, vagy teremtsék meg hozzá a feltételeket. De engedélyezni a nőknek, hogy otthon szülhessenek, ugyanakkor megtiltani, hogy ebben szakember segítőként részt vegyen (mert a szakma presztízse így meg úgy), a legnagyobb abszurdum.
2010. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

"legutóbbi esetnél én nem hibáztatnám, mert vizsgálatra ment a kismama,"


El van tiltva vizsgálatot se végezhet!

2010. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%

Pofátlan és öntörvényű, felelősséget soha nem vállaló.

A gyereknek is joga van a lehető legbiztonságosabban a világra jönni. Aki a szülés élménye miatt képes 1 százalékban is kockára tenni a gyereke életét, ráadásul pont ehhez az idióta nőhöz fordul még a mai napig is, nehezen tudom sajnálni.

2010. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
74%

"A legutóbbi esetnél én nem hibáztatnám, mert vizsgálatra ment a kismama, senki nem gondolta, hogy beindul a szülés."


Már ha tényleg így történt, és nem csak ez volt a "Mit mondunk a rendőröknek, ha baj van" verzió.

2010. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%

"vagy teremtsék meg hozzá a feltételeket."


Az orvosok szaladgáljanak szerteszét a városban? Egy kórházban nem normálisabb az ellátás?

2010. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!