Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl sokat lennék így a kislány...

Túl sokat lennék így a kislányom nélkül?!? Legyen lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Szeretnék nagyon fogyni, szépülni és ezekért edzésekre járni. ami így nézne ki:

Hétfő : pilates 1.5ó

Kedd : -

Szerda : pilates 1.5ó

Csütörtök : capueira 1ó

Péntek : alakformálás 1ó


Mondtam anyósomnak, reakció : "és a kislánnyal mikor leszel?" (nem volt annyira durva, nevetve mondta)

Mondtam páromnak, reakció : "van egy kislányod is..."


ma is volt pilates, a párom volt itthon vele és simán letette aludni és kész, a gyerekkel semmi gond.



Olyan nagy gond lenne ha eltűnnék magamnak 1-1 órákra így??? legyen lelkiismeretfurdalásom? hagyjam abba? dagadt vagyok, narancsbőrös, csüngős hasú, mindenki meg is említi...

most szeretnék gyökeresen változtatni!!!


2010. okt. 20. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted,és van aki vigya´z a kicsire....Ha neked nincsen lelkifurdalásod,akkor menj nyugodtan.Bár én is mehetnék.....

De 2 kicsi mellett.

2010. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nehogy legyen lelkiismeret furdalásod. Nem attól vagy jó anya, hogy 24 órában lesed a gyereket ugrásra készen.
2010. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
14 hós a kislányom.volt már meg szoktuk néha egész napra is leadni a mamának, nincs azzal semmi gond,csak h ennyire rendszeresen...pff nincs lelkiismeretfurdalásom, nem is szeretném h legyen. mert végre felemeltem azt a löttyedt s.eggem és elmentem. nemszeretném abbahagyni.
2010. okt. 20. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki már dolgozik ennyi idős baba mellett. Ő még több időt van távol a babájától.
2010. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nikcsi ***** válasza:
78%

En most megyek vissza dolgozni heti 3 napra, ket fiam (2 eves es 8 honapos) megy bolcsibe hetente 2x, 1x apa vigyaz majd rajuk. Na nekem van egy kis lelkiismeret furdalasom.

Neked ne legyen. :)

2010. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne , én is mennék, csak meszse van a város, időben és pénzben is sok. Ha majd dolgozok, elmegyek. De ha neked megoldható, menj, és érezd jól magad. Ennyi jár, és apa is legalább a gyerekkel van
2010. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nagyszülők nyugdíjasok, és pár utcányira laknak, én is már a lányom fél éves korától rendszeresen újra csinálom a hobbijaimat (nekem nem sport). Ez azt jelenti, hogy heti 3 nap, kétszer 1.5 óra, egyszer 3 óra. Egyáltalán nincs lelkiismeretfurdalásom. Imádják, ő is szeret ott lenni, sőt, haza sem akar jönni... (már lassan 2 éves). Emlékszem mikor kicsi voltam, én se akartam sosem eljönni a nagymamámétól. Szerintem a gyerek is sokkal jobban jár egy olyan anyukával, aki ha megteheti kikapcsolódik, aktívan is pihen, azt is csinálja amit szeret. Biztos, hogy a sport után te is kiegyensúlyozottabb lennél, jobban éreznéd magad, türelmesebb, jókedvűbb lennél. Ha annyira anyás lenne a lányod, hogy ha nem lát bőg, az más eset. De erről szó sincs. Meg van aki szívesen vigyáz rá, jó helyen van, stb. Miért ne foglalkozhatnál egy kicsit magaddal??? Lelkiismeretfurdalás nélkül? Mondjuk az én férjem hozzáállása más, neki is az a természetes, hogy ha ideje engedi, akkor ő vigyáz rá. A heti egyszeri 3 órás programom alatt pl. vele van, és mindig mondja, hogy neki ez a hét fénypontja.
2010. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az ilyen beszólásokat. Főleg a férjedtől. Gondolom ő sincs otthon egész nap. Vagy neki nem a lánya? Oké, nyilván dolgozik, de ettől még neki nyilván nincs az miatt álmatlan éjszakája, hogy a nap egy részében távol van a gyerektől. Azért, mert egy anya napi egy-másfél órát nem otthon van a gyerekével, még nem kéne neki beszólni.
2010. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 pilates nem sok? Jársz még mellette másra is, én az egyiket tuti kihagynám; nem a gyerek, hanem magam miatt:)
2010. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Menj nyugodtan. A mostani anyukák gondolják azt, hogy a gyereknek az édesanyjára van szüksége. Nem. Az én lányom is nagyon szeret a mamiknál lenni. Nyilván ott mások a szabályok. Apa is többet megenged neki mint én.

Másodsorban te is kikapcsolódsz egy kicsit, feltöltődve, nyugodtabban kezdesz neki a következő napnak, és ezt a kislányod is érzi biztosan.

2010. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!