Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A lányomat teljesen kiutálják...

A lányomat teljesen kiutálják az osztálytársai. Egyszerűen rossz nézni, hogy mennyire nem szeret iskolába menni. Nem tudom, hogy fél-e, csak azt hogy nem szeretik. Mit csinálhatnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
17 éves lányom van. Az apjával elváltunk, ő kint él Amerikában. Idén új iskolába ment, mert leköltöztünk Pestről egy kem-i faluba. Általában amikor nyári szünet van, kint van az apjánál. Idén is így volt. Az iskolába egy hét késéssel ment, mert csak így volt gép haza.Bekísértem, amikor meg érte mentem sírva jött ki a kapun. Kérdeztem tőle mi a baj, akkor mondta hogy nem szeretik már most, meg amikor elmondta a tanár hogy azért egy hét késéssel indított, mert amerikában volt, egyből a gazdag, úri, stb jelzőket tették a neve elé. Meg hogy valaki kérdezte tőle hogy van e "cselédetek" és mondta hogy igen, mondták hogy kár, hívhattál volna engem is annak kis úri lány stb.Én otthon dolgozom, így mindig érte tudok menni, nem kell buszoznia. Állítólag ezért is szóltak már neki oda, meg a falu végett is. Amikor ezt elmondtam a tanárnőnek egyszer, mondta hogy a lányom is mondta már neki ezeket a dolgokat, csak ő nem tud mit tenni egy összeszokott osztállyal.Mostanában is ugyan ez a helyzet. Nem tudom mit tehetnék. Valami tanács? Előre is köszönöm!
2010. nov. 9. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

be fogják fogadni. Az első 3 hónap mindig nehéz. Ne menj érte mindenesetre, amiben nem muszáj, ne lógjon ki eleinte, úgy hamarabb befogadják. Ha megismerik, meg fogják szeretni, mondd el neki is. Amúgy meg úgyis utolsó év, nem?

De addig is, legyen olyan, mint a többiek.

2010. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátkozzon egy csendesebb, visszahúzódóbb társával, s rajta keresztül el fogják fogadni. Hívd meg pár osztálytársát "névnapozni"

Semmi extra, zsíros kenyér, chipsz, kóla pattogatott kukorica, házi süti

2010. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De az nem tudom miért baj ha érte megyek...

Nem lóg meg semmi, teljesen normális átlagos lány, minden rendben van vele. Ez az utolsó éve igen.

2010. nov. 9. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:

velem is ezt csinálták, mer voltam anno Amerikában egy hónapot.

Szerintem ne hagyd, nekem nagyon rossz emlék maradt a suli, sajnos rengeteg gyerek irigy és neveletlen.

én ha most lennék az akkor, tuti meg is csapkodtam volna őket, már elnézést a kifejezést.

Remélem javulni fog a helyzet.

2010. nov. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is azzal van gond, hogy o hol volt, hanem azzal, hogy uj, ahogy irtad is, az osztaly osszeszokott. Azt meg ne adja fel, hogy kijar az apjahoz. En is Amerikaban elek es magasrol teszek ra, hogy errol Magyarorszagon az ismerosok mit gondolnak. Sehol nem potyog a penz az irigyseg meg ilyen formaban szokott kijonni...ezzel meg nem lehet semmit kezdeni, hanem nem kell odafigyelni. Ezt csak igy lehet kezelni. Amint latjak az oszt.tarsak, hogy nem lehet cukkolni ezzel, nem valtanak ki reakciot belole, le fognak allni. Ha nem fogadjak be, akkor sem veszit semmit, mert aki nem tudja elfogadni, nem erdemli meg a baratsagat! Majd par ev mulva, az egyetemen mar erettebb emberek fogjak korulvenni es nem igy fognak reagalni erre. Mar gondolom, hogy nincs olyan sok hatra a sulibol, 1-2 ev es megy ugyis mashova.
2010. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!