Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem igazából az lenne,...

A kérdésem igazából az lenne, hogy faluba miért kell a kutyát elhordani sétálni?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap olvastam egy kérdést, hogy az egyik anyuka elvitte a gyerkőccel a kutyát is sétálni, és az egyik háznál azt látta, hogy anyuka veri a kutyákat, mert azok ugattak.

Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt. Főleg mikor a babám épp elaludt. Jó én nem verem őket, de igenis rájuk szólok. Tehát a kérdésem még mindig az, hogy miért kell a kutyát a faluban sétáltatni. Én se viszem az enyéimet.


2010. nov. 15. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
65%
Mert lehet, hogy szobakutya és nincs naphosszat a kertben, hanem odabent lakik. A házban meg nem tud üriteni, ugyhogy sétálni viszik.
2010. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
63%
Vagy mert faluban sincs mindenkinek óriási udvara, esetleg meg van kötve a kutya, mint például a miénk, mert olyan hüle, hogyha elkóborol nem talál haza.
2010. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
De basszus ott az a nyamvadt kert engedje ki. Tavaly télen nálunk is bent voltak a kutyák, de mégse vittük sétálni őket az utcára, hanem kiengedtük dolgot intézni, meg szaladgálni a kertbe.
2010. nov. 15. 21:55
 4/81 anonim ***** válasza:
80%
Pl. barátnőmék kutyáját is minden nap viszik sétálni, mert ahhoz szokott a kutya. Ugyanis amikor megvették, még nem kertes házban laktak.
2010. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:
Kedves második. És ezért te is elmész vele naponta sétálni, még akkor is ha tudod, hogy a többi eb őrjöngeni fog? És esetleg azt is tudod, hogy baba is van az egyik háznál, és direkt arra viszed? Amúgy a mi kutyáink semmi mást nem ugatnak meg, csak az idegen kutyákat.
2010. nov. 15. 21:57
 6/81 anonim ***** válasza:
88%

Újabb agymosott anyuka, aki nem találja a megfelelő kategóriát...

Azért kell elvinni sétálni a kutyát, hogy ne az udvar legyen az életének egyetlen eleme, hanem lásson mást is, minthogy te, meg a gyereked sem vagytok bezárva egész életetekben.

És igen, az csak egy kutya, ettől még jár neki ennyi a szabadságból és a világból.

(Nekem nincs bajom azokkal, akik vidéken nem viszik őket sétálni, de nehogymár te legyél felháborodva azon, hogy más próbál a lehető legjobb gazdi lenni...)

2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Ezt én sem értem. És soha nem is fogom megérteni. Nálunk is aránylag sokan sétáltatják a kutyát, és nagyon sokszor pont akkor amikor a gyerek alszik. Nekünk német dogunk van, és mint tudjuk nagy kutya hangosan ugat. ÉS! Van egy elmeháborodott (bocs, ha valaki magára ismerne, de akkor is ez a véleményem), aki hajnali 2-3 óra között sétáltatja a kis pincsijét! Férjemnek nemrég eldurrant az agya, lement és megmondta neki, hogyha még egyszer ilyenkor hozza erre az ölebét, akkor "véletlenül" kiengedi a kutyát, és akkor többet biztosan nem fog a kutyája sétálni semerre, mert korai reggeli lesz belőle. Azóta nem voltak felénk.

De az az egy biztos, hogy ilyenért soha nem verném meg a kutyámat. Nem tehet róla, ha ingerlik.

2010. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
84%
400 nm-en futkoshatna kint a kertben a kutyám, de mivel szobakutya és a sétához szokott, sosem kakil a kertbe, csak az utcán, ugyhogy hiába engedem ki, max csurrant egyet meg futkos, aztán vakarja az ajtót, hogy ennyi pont elèg volt a kertből, vigyél ki gazdi! ( 4 kg-os máltai)
2010. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
87%
"Én se kultiválom, ha a kutyáink azért őrjöngenek, mert másik kutyát sétáltatnak a házunk előtt." - Kedves Kérdező, akkor ne tarts kutyát, és amikor a ti házatok elé érnek, akkor nem lesz kutyaugatás. Mellesleg hogy jön ez a kérdés a gyerekvállalás kategóriába?!
2010. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
49%
Utosó vagyok: a szomszéd pulikutya folyamatosan ordit, ha elmegy elöttük egy kutya, tépi a keritést, de ha a gazdi megjön, akkor is örjöng. Rá nem szólnak:( a fiam ablaka alatt pont:( sokszor szerintem erre ébred dèlután:( az én kutyám nem ugat, lehet ki kéne tennem csipogni, hogy èrezze a kedves szomszéd, mennyire zavaró...
2010. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!