Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiura hogy rakjátok fel a...

Kisfiura hogy rakjátok fel a vizeletgyüjtő zacskót hogy ne folyon mellé a pisi?

Figyelt kérdés
Holnap kellene vinnem a laborba,ma kettőt is ráadtam proba képpen,de mindig mellé ment a pisi.Rendesen odatapasztom a ragasztó csikot mégis mellé megy.:(
2010. nov. 21. 15:28
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy este kell neki felraknom,legalábbis a védőnő ezt mondta.Mert vérvételre is kell vinnem és ugye nem ihat semmit előtte,ugyhogy reggel hiába raknám fel neki.
2010. nov. 21. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
ami nekem bejött: rátettem valahogy és fújtam a kukiját. a hideg levegőtől megindul a pisi. lehet, hogy 2-3 perc is kell, de jönni fog. ha látod, hogy jön, akkor tartod a zacsit, hogy ne mellé menjen. én egy bábiételes üvegbe öntöttem. minimum 30-40 ml kell, így ha még pici, akkor 3-4 óra múlva ismételd meg. nyugodtan mehet mai pisi is, nem kell éjszakai. ha gond van, úgyis látszik. sok sikert!
2010. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem gond ha áll reggelig az üvegbe a pisi ugye?Egyébként nem olyan kicsi már,1,5 éves.
2010. nov. 21. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Ááá, nem gond, nekem a leadásnál is kérdezték, hogy mikori, tegnapi-e. Csak fontos, hogy előtte nagyon tiszta legyen a kukija, mert különben bacikat mutat ki az eredmény. Hűvös helyen tárold reggelig.
2010. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mi az, hogy vérvétel előtt nem ihat??? Vizet ihat, sőt muszáj is, mert nagyon besűrűsödhet a vére és akkor nem tudják rendesen levenni!
2010. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inni lehet vérvétel előtt! Sőt, kell is! Különben nagyon fájdalmas, amikor leveszik a vért. Enni nem lehet előtte!
2010. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En kulonosen odafigyeltem, hogy sokat igyon aznap, amikor este keszultem pisit gyujteni.

Fontos, hogy mielott felrakod a tasakot engedj bele levegot, mertha teljesen osszetapad, akkor egyszeruen nem tud belefolyni a pisi, utat tor maganak kifele, a ragasztas konnyebben enged, mint az osszetapadt tasak!

Felraktam, raragasztottam, visszaadtam a pelenkat es vartam, kozben nem engedtem el a gyereket, ult az olemben (elaludt). Nem akartam, hogy maszkaljon, nehogy a mozgastol levaljon a ragasztas.

Igy sikerult.

Este gyujtottunk, mert reggel koran kellett menni a laborba. Beragasztottam a zacskot es beraktam hutobe. (Ha a ragacsos kort hajszal pontosan kettehajtod, akkor osszeragad a nyilas, nem tud kifolyni, ezt csak azert irom, mert a laborban mondtak, hogy sokan nem tudjak, hogy igy lehet lezarni es atontve viszik).

Siman elfogadtak es jo is lett.

Ugy tudom, hogy csak akkor kell reggeli frisset vinni, ha mondjuk valamilyen hugyuti fertozes miatt kifejezetten a vizeletet akarjak vizsgalni, altalanos labornal jo az esti is.

Es igen: az en fiam is ihatott elotte.

Max enni nem szabad, ha a vercukrot nezik, de ha nem azt, akkor meg etetni is lehet.

2010. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
no sikerült?
2010. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sikerült,köszönöm.
2010. nov. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!