Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz nálatok a karácsonyi...

Mi lesz nálatok a karácsonyi menü és sütemény? Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz akkor a babám, esetleg amit ő is ehetne.
2010. nov. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem főzök:-))))))))))))))


De halat pl ehet 10 hónapos is.

2010. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
10 hónapos baba gyakorlatilag bármit megehet már, ami nem túl fűszeres kaja.
2010. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Kacsasült, dinsztelt káposzta, krumli....



szerintem ebből is ehet már...sőt ahogy az előttem levő írta gyakorlatilag mindent ehet már....mondjuk zsíros húsból elég pár falat...de a krumpli és káposzta szerintem teljesen jó...a kislányom szereti...


Mondjuk én fogok halasat is csinálni....(foghagymás pontyot) és halászlevet....

2010. nov. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk valószínűleg brokkolikrémleves lesz, még töröm a fejem.

Másodiknak sült hal, csirkemáj sajttal töltve baconbe tekerve, zöldségkörettel, krumplipürével, befőttel és savanyúval, ki mit kér.

17 hónapos a lányom.

Ja, desszert pudingos torta vagy egyszerűen sütőtök frissen sütve.

Ebből a babád halat, másat, pürét (natúr) és zöldségeket is ehet, a krémlevest még nem. Viszont a sütőtököt is megeheti és nem sok baj van vele.

Ha húslevest készítesz, abból is kaphat.

2010. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%

Idén nem tudom, hogy lesz, mi lesz, de tavaly nagyon finom kaját csináltam: pulykamellet töltöttem meg felkockázott alma, felkockázott aszalt sárgabarack, zsemlemorzsa, aprított hagyma és fűszerek (majoranna, petrezselyem, stb.) keverékével. Betűztem a husit, megsütöttem sütőben, közben húsleves alaplével locsolgattam, és a végén megkentem mézzel a töltött husit, amit rá is pirítottam. Köretnek kelbimbót és krumplit csináltam hozzá. Isteni finom volt!!! Az egész család odavolt érte. :) Ha érdekel a recept, akkor szívesen leírom (ezt eheti a baba is).

Előtte husilevest ettünk.

2010. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!