Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova, kihez forduljak segítség...

Hova, kihez forduljak segítségért? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Vaterán vettem egy babakocsit.Párom személyesen ment el érte Nógrád megyébe Békés megyéből--arra volt melója),de az eladó hiányosan adta oda a páromnak aki persze nem nézte meg akkor a terméket,mert sietnie kellett.

Nem kaptuk meg hozzá a lábzsákot,és a pelenkázótáskát.

Ára :30.000ft volt,RAF POL KING babakocsi.

Többször kerestem az eladót,de nem reagál semmit az üzijeimre,nem válaszol.16 éves lányának tudom a tel.számát,aki szintén megbízhatatlan!!!

A vaterán másnak is eladta ugyanezt a babakocsit--olvastam a visszajelzéseiből--persze tök negatív!!!


Kihez,hova forduljak,hogy megkapjam a hiányosságokat,hiszen azokat is kifizettem neki!!!


Köszönettel.


2010. dec. 1. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha írsz a vatera üzemeltetőinek ők törölhetik az emberkét, de új adatokkal újra fog regisztrálni.

Én csak olyanoktól veszek bármit, akinek sok már a pozitív értékelése.

2010. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Fő téma:Felhasználóval kapcsolatos probléma

Altéma:Nem azt a terméket kaptam, amit az eladó meghirdetett/Felhasználóval kapcsolatos egyéb probléma


Remélem tudtam segíteni

2010. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos az eladó arra hivatkozhat, hogy személyesen átvetted miért nem nézted meg. A szabályzat szerint vissza kellene, hogy vegye. Hogy tudsz-e ezzel a rendőrségre menni feljelentést tenni nem tudom, szerintem igen mert az összeg nem kevés.
2010. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Necces lesz, mivel személyesen vettétek át...szóval átnézhettétek volna. Ráadásul te hogyan tudod bizonyítani, hogy nem kaptad meg...őszinte leszek, szerintem ez bukta:((
2010. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyszer írtam a Vaterának, mert az eladó nem adta el a terméket, amit megnyertem.

Azt mondták, hogyha lesz vagy 20 negatív értékelése akkor foglalkoznak a dologgal, addig nem. Vihetem polgári peres útra a dolgot, ha akarom.

Egy rakás sz....r a vatera jogi szabályozása.

2010. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van, ha személyesen veszel át valamit, akkor mindig át kell nézni, hiszen gondolom ezért is vásároltad ezzel a feltétellel. Így az eladó is mondhatja ezt, hogy ő odaadott mindent nektek, mert nincs bizonyítékod az ellenkezőjére. Nálunk is a férjem megy el a dolgokért, és mindig megnézi mit kap, ha siet akkor is.
2010. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
12.32-es...egyszer én is így jártam, csak a teszvesz-el...megnyertem egy ruhacsomagot, kb. 10 perc múlva az eladótól kaptam egy pozitív értékelést, plusz még, hogy nyugodtan adjak neki negatívat ő ennyi pénzért ide nem adja. Én meg írtam a teszvesz-nek, szinte azonnal válaszoltak és felfüggesztették...neki ez nem tetszett, mint a kisangyal úgy küldte a a csomagot.:))
2010. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudja valaki a mátraszőlösi rendőrség elérhetőségét?

Vagy csak tegyek bejelentést telón?


Egyébként ezt a babakocsit már sokan kifizették neki....még jó,hogy személyesen ment el érte apa:)

Telón közölték,hogy hétfőn küldik,de már ide kellett volna érnie...szóval csalók!!!!!!!!

2010. dec. 1. 13:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Mátraszőlősön nincs rendőrség, Pásztóhoz tartozik.

Elérhetőség: Fő út 93-95, Tel.: 32/460-255

Szerintem azért hívd fel őket, hogy ilyenkor tesznek-e valamit. Feleslegesen ne menj be.

2010. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én személyesen vettem át egy autós ülést, melyet kifizettem a sötét lépcsőházban. Levittem az utcára és láttam, hogy milyen sz.r állapotban van. Rögtön felhívtam az eladót, kértem, hogy vegye vissza a terméket, ő beleröhögött a telefonba és elutasított. Próbáltam mindent, tesz-vesz ügyfélszolgálat, fogyasztóvédelem, de semmi, így jártam.
2010. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!