Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lett az életetek...

Milyen lett az életetek bölcsi mellett? Nyugodtabb, több időd lett magadra?

Figyelt kérdés
Lányom csak jövőre megy bölcsibe, de már most parázok, pedig biztosan jót fog tenni Neki! Meg azon is agyalok, hogy lehet majd mindent belezsúfolni kb. 8 órába??
2010. dec. 3. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is jövőre megy bölcsbe, nekem biztos hogy kevesebb időm lesz mindenre, hiszen megyek vissza dolgozni és mellette ha hazajövök ugyanúgy itt lesz a házimunka, amit most a nap bármely szakában végezhetek, ha dolgozni fogok újra, akkor pedig munka/előtt után csinálhatom az itthoni teendőket. Remélem érthető mit akartam kihozni ebből. Én így gondolom, hogy biztos hogy kevesebb idő lesz mindenre, magamra is, főleg a pihenés részére gondolok most.
2010. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is megyek vissza, csak arra gondoltam, hogy mivel keveset leszünk itthon, nem is lesz annyi kosz pl. Így talán több idő lesz másra... Persze én eléggé tisztaságmániás vagyok, úgyhogy nehéz elképzelni, hogy nem mosok fel 2 naponta... :-)
2010. dec. 3. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nyugodtabb lett, hanem épp ellenkezőleg, sokkal pörgősebb :D Nekem ez már nagyon hiányzott. Reggel pattanunk ki a ágyból, szervezetten megy minden, öltözés, készülés, irány a bölcsi, utána sprint a buszra, délután meg vissza, aztán sokszor ha felszedtem a bölcsiben a csemetét, még megyünk be a belvárosba csavarogni. A házimunka meg vár estig, hajnali kettő előtt úgysem tudok aludni :) Én nagyon élvezem, hogy pörgés van egész nap. Amíg itthon voltunk, addig valahogy túlságosan is ráértem mindig mindenre, én meg ezt nehezen viselem úgy általában véve.

Mondjuk a rend kedvéért azt hozzáteszem, hogy vannak napok, amikor én korábban végzek, és úgy tudok itthon lenni, hogy csak az enyém a lakás, és bevallom őszintén, kiélvezem az ilyen pillanatokat. Ilyenkor szoktam "dőzsölni" ami nálam annyit jelent, hogy egyszerre takarítok, nézek filmet és eszek közben, sőt, lehetőleg még telefonálok is :D Ebben azt szeretem még, hogy így már este nincs gondom a házimunkára, délután játszás van ezerrel, és akkor este tudok tanulni. Bár azt amúgy is megoldom, pl. mosogatás közben nagyon fog az agyam :)

2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!