Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dévény-tornára kell vinnem a...

Dévény-tornára kell vinnem a kisfiamat! Lehet valahol rá valamilyen támogatást? Sajnos nem a legjobb a helyzetünk, de a gyerek az első és ha vinni kell viszem, talán lehet kapni valami segítséget az egészségpénztártól?

Figyelt kérdés

sima gyógytornász alig akarja el vállalni, mert sok a gyerek és max 2 hetente 1 alkalom.... de az nem elég

ő tanácsolta vigyem el Dévényre mert eléggé le van maradva...


nekem itthon nem megy a tornáztatás sajnos..


hova tudok fordulni segítségért?.


2010. dec. 22. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Anyósom ilyesmivel is foglalkozik (ő is gyógytornász).
2010. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy én vagyok értetlen.

De:

A gyógytornásznak az a feladata, hogy megtanítsa neked a tornákat, amit otthon is el tudtuk végezni. Azt írod: "nekem itthon nem megy a tornáztatás sajnos.."

Az ő dolga, hogy megtanitsa, neked, hogy csináld otthon, akkor is ha sír, ha beteg stb.

MI az, hogy továbbpasszol. Akkor ezt jelentsd a főnökének, orvosodnak stb.

HA az orvos indokoltnak látja a további fejlesztést, akkor ingyenes mehetsz további fejlesztésekre.

Amiket írtál az nem indok.

Ez olyan mintha, a tanítónő, azt javasolná, hogy mivel sok a gyerek, nem ér rá megtanítani olvasni a gyereked, ezért vidd magántanárhoz pénzért.

Vannak jogaid és kötelességeid. Ő megtanítja, te tornáztatod. A Dévény torna is csak így működik. Nem a csodát kell várni, hanem csinálni kell.

2010. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dévényre jár a kisebbik fiam, ingyen.


A gyerekorvosnak kell beutalót írnia neurológiára, és az ottani doki ír beutalót a gyt-ra. Ekkor ingyenes!


Mi is kéthetente járunk, alkalmanként 15-20 perc, DE így is nagyon hatásos! Mi későn is kezdtük, de minden alkalom után produkált vmi újat a babám.


Mennyi idős a te picid és miért van lemaradva?

2010. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy válaszoltatok!Baranyában lakunk ... nem azt írtam, hogy lepasszol, hanem hogy nem tud pl. hetente 2 alkalommal fogadni, 20 perc alatt pedig nem tudom megtanulni azt amit más 2 év alatt, sajnálom.... 6 hónapos és még nem tartja stabilan a fejét sem a gyerekdoki szerint minden oké, nincs lemaradva minket egy neurológus küldött, mert hipótón a pici teste... mindegy a legfontosabb a picim, így elviszem csak gondoltam lehet rá kérni valami támogatást köszönöm
2010. dec. 24. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!