Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kell tennem hogy továbbra...

Mit kell tennem hogy továbbra is kapjam a Gyest?

Figyelt kérdés
Azt már tudom hogy heti 30 órát lehet mellette dolgozni ,de hogyan tovább?Mit kell most csinálnom?Jelenleg 8 órában dolgozom ahol gyakran van sajnos 12-órázás is .Tudom jelenleg még korlátlanul lehet túlórázni de szeretném megtartani a gyest és mellette dolgozni.
2010. dec. 28. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a munkaadóddal hogy 4 órára jeéentsen be, és a különbözetet borítékba fizesse
2010. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs jelentsen
2010. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy a heti 30 óra az nem napi 4, hanem 6 óra. A fenti módon tudsz trükközni, én is érintett vagyok, csak én sehogy nem tudom megoldani.
2010. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a válaszokat,felhívtam az államkincstárat és azt mondták hogy március 31-ig semmi sem változik és majd kiértesítenek mindenkit hogy hogyan tovább...
2010. dec. 29. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt tudom, hogy március 31-ig adtak haladékot. Ezek szerint van rá esély, hogy addig változtatnak még a dolgokon? Mert én is örülnék neki.
2010. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak változtatni rajta, ebben biztos lehetsz! Ez a márc.31-ig kitolt határidő is csak egy "jófej" húzás a drága honatyák részéről, mert volt aki végiggondolta, hogy esetleg nők ezzel az "extra" pénzzel együtt kalkulálva léptek újra munkába. És nekik ne egyik napról a másikra vegyék el a pénzt, hanem 3 hónap alatt... Amúgy milyen, hogy dec 23-án szavazták meg? Szép Karácsonyt a dolgozó anyáknak! ......
2011. jan. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nagyszülő aki nem dolgozik maradjon otthon a gyerekkel 3 éves koráig és igényelje meg ő a GYES-t! Így nem esel el tőle!
2011. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!