Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajhullással volt hasonló...

Hajhullással volt hasonló gondotok? A szülés után hullott, majd rendeződött, most kb.1 éve szültem és rettentően hullik újra, szinte csomókban.

Figyelt kérdés

Éjjel még eszik 2-szer a babám, lehet a kiemrültségtől, stressztől a hajhullásom? A laborom rendben van, nincs gyulladás a szervezetemben.

Más is járt már így?


2011. jan. 14. 20:52
 1/9 anonim válasza:
Én 6 hónapja szültem, nekem is hullott a hajam, de már kezd megint dús lenni. Gyógyszertárban ajánlották többféle Sampont. Valószínüleg a stressztől is lehet. Kérj tanácsot a Gyógyszertárban ill Orvosodnál.
2011. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy csak 3 hónapig szopizott a babám.

A doki azt mondja, hogy sokmindentől lehet.

2011. jan. 14. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Jajj én is így voltam. az első gyerek után olyan szűk egy év alatt rendeződött, de egyik hónapról a másikra szinte fényesedett is.

Most meg több mint 1,5 éve szültem, nekem is félelmetesen csomókban hullott a hajm, vágattam, már olyan rövid, kentem mindenfélével, semmi nem volt rá hatással. Most ott tartok, hogy hullik, de már nem csomókban. De azért ha vizesen megfogom annyi jön ki amennyit végigsimítok. Azon csodálkozom hogy még van hajam :(

Szóval nem vagy egyedül :( Kitratást nekünk, remélem rendeződik hamarosan :(

2011. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagy vérszegény? nekem vasat kell szednem. Azért is hullhat a hajad.
2011. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A pajzsmirigy rendellenességtől is hullhat a haj! Nem mindig nézik a vérképen! Nézd meg a labor papirodon, hogy a TSH rajta van-e, ha igen és jó, akkor az is kizáró ok!

2011. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még nem tartok itt..nekem egyébként is vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos a hajam és nemrég elkezdtem bojtorján nevű samponnal mosni.bojtorján főzetet is készíthetsz otthon és azzal is moshatsz hajat, de vannak már kész samponok és őszintén megmondom talán pár szál hajam hullik,ha végigsimítom a kezem a hajamon.nem használok hozzá balzsamot, csak a sampon.
2011. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljes vérképet csináltak, szóval a vasam is rendben, a pajzsmirígyem is rendben (tsh, ft3, ft4 is). Én már évek óta a Bánfi samnpont használom, nekem ez vált be, ez meg hajhullást csökkentő, a többitől zsírosodott a hajam, meg elektromos volt.
2011. jan. 16. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hullott nagyon és lecithint kezdtem el szedni, teljesen megszűnt a hajhullás!

2011. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én épp most vagyok nagyon hullós időszakban. Olyannyira elkeserítő, hogy csak kétnaponta merek fésülködni.

Terhesség alatt egy szál sem jött ki jóformán. Utána szintén semmi különösebb hajhullás, egészen szülés után másfél évig. Most már 2 hónapja nagyon hullik. Használtam a Bánfit, voltam bőrgyógyásznál, aki írt fel spec.sampont és valami fejszeszt.

Aztán a nőgyógyásznál s jártam és megállapította, hogy a PCOS-emmel lehet összefüggésben, mivel vannak más tüneteim is. Kaptam rá gyógyszert, 1 hete szedem és várom az eredményt.

2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!