Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Állandó szorongás, mit tehetek...

Állandó szorongás, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem,gyönyörü kislányom van,aranyos férjem,tényleg nincs semmi baj.És pár hónapja,elkezdtem szorongani,minden féle tünetet észlelek magamon,akkor azon izgulok,hogy mi lehet az stb...2-3 napja állandó gyomor idegem van.Volt valaki hasonló helyzetben?Ez a szülés utáni depresszió?Vagy a hormonok hatása?Pajzsmirigy betegségem is van,vagyis mütét után vagyok,megemelt gyógyszer adaggal.

Egyszerüen nem tudom hogy kéne kezeljem,annyira rossz igy:-((


2011. jan. 16. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt van, probálj kismama tornára eljárni, nagyokat sétálni, magnézium, citromfű tea, és mindenkép beszélj a dokival. A szülés után természetes hogy lelkileg, fizikailag ki vagy merülve. El fog múlni.
2011. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!