Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után nagyon megnyúlott...

Szülés után nagyon megnyúlott a bőröm, és tele vagyok terhességi csíkkokal. Már 1 és fél éve szültem. Visszahúzódhat még a hasam, és a csíkok is eltűnhetnek?

Figyelt kérdés
2007. máj. 31. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszem, rossz hírem van számodra: a terhességi csíkok sosem fognak eltűnni.

A hasbőrödön még izmozással, vagy ha nagyon megnyúlott, plasztikai műtéttel még segíthetsz.

2007. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van már egy gyerkőcöm, és terhességi csíkjaim is, igaz "csak" a hasamon, bár elég az is. Ha ennyi idő alatt nem húzódott vissza a hasad, akkor már nagy csodát ne várj. Vannak állítólag szuper-krémek csíkok ellen, de ezek többnyire csak a reklám célját szolgálják, nekem sem használtak semmit. A plasztikai műtét biztos jó megoldás, csak nagyon drága. Egyébként ez alkati kérdés is, mert ha az ember sovány volt lánykorában és úgy lett terhes, akkor nagyobb esélye van arra, hogy laposabb lesz pl. a hasa, mint egy olyan nőnek, aki egy kicsit ducibb. Állítólag erre van még valamilyen megoldás, amikor a pácienst valamiféle géppel kezelik, de ezt csak hallottam, ha valami biztatót tudok ezzel kapcsolatban, majd megírom.
2007. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi csíkok azért vannak, mert ott a kötőszövetekben szakadás van és nem is múlik el
2007. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Valószínűleg több mint 10 kilót híztál.Nekem 3 gyermekem van és az elsővel 25kg-t híztam.Az erdmény siralmas.Lefogynom ugyan sikerült de ezek a csíkok mindig meg fognak látszani.A rendszeres mozgás és a mindennapi bőrfeszesítő használata azonban ad némi javulást.Nekem inkább a bőr alatti hajszálerek okoznak nagyobb elkeseredést.
2007. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
én vékony vagyok,nem hiztam meg soha és mégis tele van a combom és a seggem csikokkal...ja és terhes sem voltam és 23 éves vagyok.ezt azért irom hogy ne haragudjatok a terhességre...mert anélkul is jelentkezik és krémezheted a borod amennyit csak akarod-nem segit semmi,csaka amegszokás.
2007. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nem fog elmúlni teljesen, azonban sokat halváníythatsz rajta.... alaposan radírozd le (bármilyen bőrradírral) hetente kétszer, és reggel-este használj karcsúsító- feszesítő és/vagy narancsbőr elleni krémet;
2007. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En mar 7 eve szultem es a mellemen meg mindig latszanak a csikok(es fognak is sajnos)A hasad az vissza tud huzodni csak kitartoan tornaznod kell.
2007. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a csikok nem múlnak el, idővel egy kicsit halványodnak, ezüstös színük lesz. Sok mindent kipróbáltam, beszéltem sok anyukával,erre nincs megoldás.
2007. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is vannak. Nem csak a hízástól lehet. Nekem pont a gyors fogyástól jött ki a fenekemen és a combom belső részén. Váltó zuhannyal lehet rajta enyhíteni. Bőrfeszesítő és méregtelenítő hatása van. Ez akár a hasadnak is jót tehet, de a csíkokon mindenképpen észrevehető az enyhülés. Tapasztalatból mondom. Volt, hogy azt hittem eltűntek.
2011. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!