Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nőgyógyász...

Melyik a legjobb nőgyógyász Székesfehérváron? Kihez érdemes/nem érdemes járni? Babát várok, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én akiről eddig jót nem hallottam az a Szakács Szilvia, barátnőm is pórul járt vele. Én meg voltam elégedve a Blaskó doktorral és a Kalamász Nikolettel, de pont itt olvastam hogy nagyon jó orvos az Orosz főorvos is, őt érdemes megfogadni. Barátnőm a Schwarczingerhez járt, ő nagyon meg volt elégedve vele.
2011. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Orosz főorvos párti vagyok, én is nála szültem mindkét babámat. Csakis ő jöhetne szóba, a poziciója miatt. A többi nem érdekelt (sokaknak nem szimpatikus, nem jön be a sajátos humora)

A Blaskó nagyon szimpatikus, de amikor én vártam babaát, nagyon kezdő orvos volt, amolyan lelkes amatőr. De rosszat nem tudnék rá mondani.

Egyébként én még a Csetényihez mennék. Nagyon szimpatikus és ügyes. Nem mellesleg a legjobb szonográfus, úgyhogy ultrahangra mindenképp hozzá érdemes, ha a fogadott orvosod nem ultrahangoz vagy felmerül valami probléma.

A Schwarzingert dícsérik, de csak és kizárólag ha fogadott orvos, egyébként az orvosok szégyene, mindent megtestesít egy személyben, ami rosszat egy orvosról el lehet mondani.Saját tapasztalat is és elképesztő dolgokat olvastam itt róla, illetve teljességgel hihető.

2011. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Schwarczinger doktor,csak akkor fog rendesen megvizsgálni ha privát jársz hozzá...tapasztalat.Orosz főorvos jó,de engem túl durván vizsgált és a kismamák réme,a fia viszont szintén jó,és még dr.Csetényi és dr.Ozsváth urat tudom ajánlani!
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja és kihez nem, hát a Berzsenyi nem jött be, beüzent a kismamának, hogy természetes szülés lesz úgyhogy reggel 7-kor érkezik (ez volt este 7-kor)

Bata (bár ő már nincs azt hiszem)is nagyon elszúrta a szobában fekvő lány szülését és még volt pofája elrakni a pénzt meg humorizálni. Úgyhogy őt sem ajánlom.

Ja és hát, a hírhedt Deák doktort sem. Ritkán jelenik meg szüléseknél, a zsebe viszont neki is mély. És a kismama is az ő betege volt, aki mostanában halt meg.

2011. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Dr. Blaskó, Blaskó, Blaskó a király!!!!!!!!
2011. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Blaskó??? pff....kerűld el!

Privát jártam hozzá,fizettem mint a katonatiszt!

Odakerűltem a vajúdóba,rám se nézett,pedig ügyeletes volt.

Megszültem,semmit nem csinált a varráson kívűl,majd legközelebb a 6 hetes!!! kontrollon láttam.A kórházba 4 nap alatt be se nézett!!!!

Inkább szülésznőt fogadj!!!

2011. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!