Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Lőrinc vezetéknévhez milyen...

A Lőrinc vezetéknévhez milyen divatos keresztnév illik?

Figyelt kérdés
2008. jan. 27. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Itt talalsz neveket,es ugy is kereshetsz,h beirod a vezeteknevet es felhoz hozza nagyon sok jol illo keresztnevet.

[link]

9 hetes kismama

2008. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.ami nekem tetszik:fiú:ádám,dominik,máté.lány:virág,anna,petra.hátha neked is tetszik valamelyik.
2008. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért akarsz divatosat? Szerintem olyat válassz amit nem hallassz minden második gyerek megszólításánál.

Sok utónévtár van neten.

Én azt is néztem,hogy a névnapja ne legyen közel a szülinaphoz,mert az elég "kellemetlen" legalábbis szerintem.

2008. jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Levente. Mostanában sokan úgy választanak keresztnevet, hogy a kezdőbetűje megeggyezzen a vezetéknév kezdőbetűjével. Pl. Lőrinc Levente, vagy Lőrinc Laura. Én ezt figyeltem meg. De szerintem nem a divat a fontos, hanem, hogy szerinted mi illik a babádra. Hallgass a megérzésedre!
2008. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alliteráció szerintem is jópofa :) L betűs fiúnevek közül ami nekem tetszik: Levente, Lukács, Lőrinc

lány nevek: Lilla, Léda, Luca, Lili

még szép fiúnevek:

Nimród, Viktor, Barnabás, Kevin, Adrián, Boldizsár, Dominik, János, Kornél

Lánynevek:

Bogi, Bíborka, Kloé, Kolett, Mina, Polett (bár ez inkább régies), Szofi

2008. jan. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány: Léda, Laura, Lili, Kitti, Júlia, Hanna, Anna, Rebeka, Fanni, Brigitta, Virág, Ráhel, Eszter, Vivien, Vanda, Katalin, Klára, Melinda, Hajnal, Tamara, Rozália

Fiú: Lőrinc:D (inkább ne!), Dániel, Tamás, Sándor, Zsolt, Gábor, Zoltán, bármi szinte ami L-lel kezdődik...

2008. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én mindig Lőrincz Leilát/Lejlát (nekem j-vel jobban tetszik) szerettem volna. Aztán elváltam. De a név szerintem klassz:D
2011. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lőrinc Ágnes, Ingrid, Ivett, Jázmin, Kitti...


Lőrinc Ince, Jácint, Ármin, Bálint, Valentin...

2013. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!