Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek terhesség előtt is...

Akinek terhesség előtt is össze-vissza jött meg, szülés után mikor jelentkezett az első menzesze? Hogyan alakult a további ciklus? És mennyit szoptatott addig?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e esély a normális ciklusra (PCOS-m van).


Első baba után 5 hétig véreztem és szülés után 7 héttel jött meg először, gyenge volt, de már előtte premenzeszes fájásom volt. 4 napig tartott. Akkor már alig volt tejem és keveset szoptattam az elején, mert PIC-en volt a koraszülött lányom.

A második babával 4 hétig véreztem és a szülés utáni 6. héten jött meg. Itt még erősebb premenstruációs fájdalmam volt, ahogy elmúlt a gyermekágyas folyás. Ez a menzesz is 4 napig tartott és viszonylag gyenge volt, de biztos, hogy menstruáció volt, mert a nődoki is megállapította. Az elején sokat szoptattam, pár nappal menzesz előtt viszont sokad apadtam és nem is jött vissza, kellett utána a pótlás.


Első szülés után 3-4 hónapig kb. 20 naponta menstruáltam, majd megint hónapokig kimaradt. Most még csak 1X jött meg. Nálatok hogy alakult?


2011. febr. 3. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem tiniként is össze vissza jött meg, aztán a fogamzásgátló segített de aztán másfél évig nem jött a baba és össze vissza volt volt a menzeszem is. most viszont a szülés után pontban 3 hónappal (nem szoptattam csak egy kicsit az elején) jött meg, és a második 33 napra jött meg. remélem marad mert régen 40-50 nap is volt a két periodus között.
2011. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is össze-vissza jött meg, 3-4 hónapot is kimaradt. Az első szülés utáni első pár menzeszem kb. ugyanakkora időközönként jött meg, aztán sokáig semmi. Reménykedem benne, hogy ezúttal a későbbi ciklusaim is nagyjából kiszámíthatóak lesznek és nem a város közepén, fehér nadrágban "lep meg" Piroska. :D
2011. febr. 3. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is PCOS-em van sajnos. Terhesség előtt még csak átlagot sem tudok mondani, hogy milyen időközönként jött meg. Volt, hogy 5 hétre, volt hogy 6 hétre stb.

Már a 42. napon voltam, mikor mertem egy tesztet csinálni, annyira ne voltam képben a "ciklusommal".

Szülés után 5 hétre megjött. Aztán mintha nagyjából beállta volna 4 hétre, de az elmúlt fél évben megint össze-vissza.

Most gyógyszert szedek, így majd rendszeres lesz.

2011. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szinten pcos.szules elott osszevissza jott meg iszonyu gorcsokkel.

7honapja menstrualok ujra,gorcs egy szal se a ciklusom beallt 30-32naposra.

2011. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!