Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, ti...

Kisgyerekes anyukák, ti hányszor szeretkeztek a párotokkal 1 héten?

Figyelt kérdés
Én a heti 1 alkalomra is alig tudok ráhangolodni, férjem nem bánná, ha minden nap lenne, már annyira frusztrált vagyok, hogy kezdek beparázni, még csak 29 vagyok, mi lesz igy??? Sokat beszélgetünk erről párommal, de nem jutok 1-ről a 2-re. Mielőtt férjhez mentem semmi ilyen gondom nem volt. Úgy érzem bele vagyok fásulva a szerepembe, mióta gyesen vagyok monoton minden, mindent én csinálok itthon, én pedig másképpen képzeltem a családi életet...lehet csak en vagyok elégedetlen és ez hat ki a szexuális életünkre...
2011. febr. 25. 02:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is heti 1 alkalom. Már majdnem ott tartunk, hogy szombat vagy vasárnap a szex nap. Hétköznap apa eljár ugye dolgozni. Mire haza jön, ugye egy kis játék manóval, vacsi, fürdés, altatás. Van úgy, hogy mire én beesek az ágyba, Ő már alszik javában. Pedig nagyon szeretem a férjem! Csak nálunk is szerintem ez a monoton életvitel játszik nagy szerepet. Az a helyzet, hogy még azt sem tudjuk megoldani, hogy egy picit kettesben menjünk el valahova, mert babysittert nem bírunk kifizetni, más meg nincs, akire rábízhatnánk a picinyünket:(. Nekem szüleim már nincsenek, anyósék meg igaz, hogy 30 km-re laknak, de képzelheted milyen, ha még a férjem sem meri rábízni az 1 éves lánykánkat. Pedig szerintem egy kis kettesben eltöltött idő tudna mindent helyre hozni rendesen.
2011. febr. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk még heti 1 sincs. jó ha havi 1-et mondok:( 2 óvodás gyerek, egy 5 hónapos kislány meg az anyagi gondok miatti stressz és este hamarabb elalszunk, mint a gyerekek. komolyan szabályosan erőltetni kell magunkat, hogy legyen valami. szomorú, de a fáradtság teljesen haza tudja vágni a dolgokat és sajna mi is úgy vagyunk vele, mint az elöttem szóló, nincs kire bízni a kicsiket, így jelenleg nincs kettesben eltöltött idő:(( talán ha a kicsi is jobban alszik éjszaka...
2011. febr. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk megvan a heti egy néha a heti kettő, bár én örülnék, ha többször lenne, de a párom sokat dolgozik, így gyakran elalszom, mire megjelenik a hálóban:(
2011. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is havi 1 alkalom fér csak bele, 3 gyerek...nem kell többet mondjak, mint az egyik elöttem lévö hózzászóló is mondta. De nekem nincs is több igényem rá, és a páromnak sincs, 15 év után ez ok, attól szeretjük egymást.
2011. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 7 hónapos kislányunk van, és sajna nálunk is max heti egy, szombaton....az a szex nap, és szinte erőszakkal indulunk neki. Mintha kötelező lenne. Pedig mi is szeretjük egymást. Soha nem voltunk nagy étvágyúak, de szerintem főleg ott rontottuk el, hogy terhesség alatt nem mertünk semmit se csinálni. Sajnos úgy látom, hogy ez "normális", úgy értem sokakkal megesik. De hogyan javíthatnánk a helyzeten? Nekünk még annyi esélyünk sincs valakire bízni, mert a szülők nem 30, hanem több ezer kilómterre laknak. Külföldön élünk, itt egyedül vagyunk, mint az ujjam. Nem tudom így mi lesz velünk. Persze mikor már benne vagyunk a szombat esti szexben, akkor minden oké, élvezzük, meg minden, de a neki indulás, az úgy megy szinte, mintha kisdiákok lennénk, akiknek megmondták, hogy üljünk le az íróasztalunkhoz és írjuk meg a matekleckét.
2011. febr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megszületett a baba,olyan 1.5éves koráig,nagy ritkán.Fáradt voltam nem kívántam,tuti a hormonok tehetnek róla.És sokáig szopizott is.Most 2éves minden megváltozott.Heti 3-4szer van,hogy szeretjük egymást.Mi is 16éve vagyunk együtt,az idő nem lehet kifogás.
2011. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a heti 1 alkalom általában,de van hogy 2 hetente 1 alkalom...A páromnak nagyobb az igénye,ő többször is akarná,de én valahogy úgy vagyok ezzel a dologgal,mint te,kedves kérdező.Régebben én is jobban kivántam,amióta viszont két gyerkőc van,bennem is megváltozott valami,meg mellette még a gondok is nyomasztanak..Egy nőnek sokkal nehezebb ráhangolódni a dolgokra,mint 1 férfinek,főleg lelkileg.Sajnos én már gyanúsitást is kaptam a páromtól,hogy van valakim és azért nem akarok vele együtt lenni. :(Mondtam neki,mégis hogyan lenne,egész nap itthon vagyok a kislányunkkal,az oviba elmegyünk a fiamért,meg néha postára,boltba,annyit mozdulok ki,meg a séták alkalmával.
2011. febr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is heti egy van, néha az is elmarad... De mi tudjuk, hogy ez így van, és mi nem teszünk ellne. Mindketten fáradtak vagyunk. Igényelnénk többet is, csak egymásra nézünk, és megállapítjuk, hogy inkább alszunk, majd holnap szeretkezünk, és ez így megy általában szombatig... Kevés a kivétel.

mi is sokat beszélgetünk róla, hogy miért van ez így, és mindig az a válasz, hogy kettőn áll a vásár, ami igaz is. És tény, hogy én sem töröm magam, mert fáradt vagyok. De néha rászánom magam, és azt mondom, mit nekem az a 12 perc :-), legyen. És mindig rájövünk, hogy ez jó, mert a szex kell, hogy levezesse a feszültségeket:) Én pl sokkal türelmesebb, nyugodtabb vagyok szex után.

Szóval ajánlom, néha kicsit végy erőt magadon, és állj neki, meglátod, nem is lesz az olyan rossz:-) Amúgy férjed is tehet kicsit többet, hogy meghozza a kedved, arról nem beszélve, hogy segítsen otthon, hogy kicsit te is tudj pihenni. Nem csak a tiéd a gyerek...

2011. febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Látom, sajnos, legtöbben hasonló cipőben járunk, gratulálok azoknak akiknél másképp állnak a dolgok.

Kedves utolsó teljesen igazad van, én is szoktam úgy állni hozzá, hogy ez jó dolog,de van amikor sirásba torkollik, annyira bestresszelek, amikor nem tudok ráhangolódni. Szerencsémre férjem egy nagyon megértő ember de tudom, hogy neki nagyon fontos a szex.

2011. febr. 25. 12:19
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi úgy látszik másképp vagyunk. Nálunk heti 3-4 alkalommal van. Van 2 gyermekünk, s most várjuk július vágére a harmadik fiunkat.
2011. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!