Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhesség utolsó 2 hónapjátó...

A terhesség utolsó 2 hónapjától egyre romlik a párommal a viszonyunk, most 1 hónapos a babánk, de ott tartok, hogy jobb lenne külön élnünk. Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Romlott a párotokkal a viszonyotok?

Hogy oldoottátok meg?

Én úgy érzem mindent megpróbálok, mégis távolodunk, valahogy nem vesz rólam tudomást, miért?


2009. febr. 16. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sajna nálunk is volt igy!De én adtam neki idöt!Sztem a pasik is ilyenkor stresszesek hogy baba meg minden!Meg mi a 9honap alatt anyákká érünk nekik ez idö még a másodiknál is!És persze ez mind rajtunk nökön csattan!Mikor már nagyobb lett a fiam tudott egykét dolgot egyedül akkor már nem voltunk olyan idegesek fáradtak és jobban ment a kommunikáció!Sztem még várj azzal a külön válással és probáld megérteni öt és kérd viszont ugyanezt!Sajna ennél többet nem tudok hgy mit tegyél!
2009. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én voltam igy. 3 hónapos volt a fiam, mikor elköltöztem, és elváltunk. Ő sem vett rólunk tudomást, mindig minden fontosabb volt, mint mi. Azóta sem változott. (7 éve)Próbáljátok megbeszélni, mi a gond, nem lehet csak ugy nem venni róla tudomást. Aztán majd utána döntesz, mi legyen.
2009. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretitek még egymást?

Ezen gondolkodjatok el!

Ez majd megadja a választ a kérdésedre.

2009. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mm: ez szörnyű. Bocs, hogy visszakérdezek, de ő akarta a gyereket?
2009. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, Ő is szerette volna a babát. Sőt Ő kezdeményezte.

Igazából nem a babától távolodik, hanem Tőlem. A kislányával ttürelmes és foglalkozik vele, kedvesen beszél hozzá stb. Én meg mintha nem is lennék neki, Ezért olyan fura.

2009. febr. 16. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy annyira el van ragadtatva a kislányától, hogy leköti minden idejét, gondolatát? Egyszerűen elfelejti, hogy Veled továbbra is ugyanúgy"foglalkozni kell"?! Eddig csak ketten voltatok,már hárman, nehéz kialakítani az új szereposztást és rendeződést.

Szerintem fogadd el, hogy most jópár hónapig a párodnak is a lányáról szól a világ, de azért a segíteni továbbra is segíthetne!

2009. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!