Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Április 17-én jár le a tgyás-o...

Április 17-én jár le a tgyás-om. Mikor és hogy kell igényelnem a gyedet, hogy csúszás nélkül kapjam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


30 nap az igény elbírálása + 10 nap az utalás. Hivatalosan ez a max. idő. Tehát legjobban jársz, ha a TGYÁS lejárta előtt 40 nappal adod le a GYED igénylést.

2011. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
GYED igénylésről küldenek neked egy papirt, amit ki kell töltened. Ez a lejárat előtt 30 nappal szokott lenni. Kitöltöd, visszaküldöd postán és folyamatosan kapod a gyedet.
2011. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Hát én semmilyen papírt nem kaptam, pedig 2 gyerekem van. Szóval szerintem ne várj arra... :-(
2011. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!