Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok Budapesten angol...

Hol találok Budapesten angol túrit? Hol lehet olcsó de még is jó ruhákat kapni kicsi gyerekekre?

Figyelt kérdés
10 kerület előny de máshol is jó.a lányaimnak szeretnék vásárolni de meg van kötve anyagilag a kezem.múltkor kaptak együttest ami 6000 volt. néha ki tudok ennyit adni de minden hónapban ez azért no szensz lenne.így valami olcsóbb megoldást szeretnék.meg két játszás után már nem jön ki a folt de szerintem ez másnál is ismerős.
2011. márc. 5. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csepelen a HÁDA nagyon jó.Én onnan öltöztetem a családot márkásabbnál, márkásabb ,ruhákba cipőkbe.2690 /kg de megéri nagyon
2011. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háda van a Sugárban is az Örs vezér terén és a NAgy LAjos király útján a Bosnyák tér mellett. Én a Morrisons-okat szeretem, ott 2900 forint egy kiló babaruha. Minden héten új árut hoznak, van a Moszkva téren, a Déli pályaudvarral szemben, a Körúton a Király utcánál (és gondolom, még nagyon sok helyen, de én csak ezeket ismerem).
2011. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!