Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megmondanátok? Szeretnénk...

Megmondanátok? Szeretnénk majd örökbefogadni. Építkeztünk és sajnos nem jön a baba és aláírtunk a szocpolnak. Szólnátok róla? Nem tudom, hogy előny vagy hátrány lenne e?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azt gondolnák csak azmiatt akarunk örökbefogadni, hogy ne kelljen visszafizetni a pénzt vagy előbb adnának mielőtt letelik a szocpol határideje?
2011. márc. 7. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy butaság amit mondok, de én úgy tudom,hogy a meddőség áll fent és ezt egy orvos is igazolja, akkor nem kell visszafizetni a szocpolt!
2011. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én is ezt tudom...ahogy az első is írja
2011. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát nem teljesen jól tudjátok. Én már ezt megérdeklődtem. Akkor nem kellene visszafizetnünk a szocpolt ha én az "államilag" támogatott 3 vagy 5 lombikprogramon részt vettem volna és az nem sikerülne.

Értitek?

Persze akinek nincs pénze erre az el is áshatja magát szerintem.

Egy lombikprogram úgy hogy államilag támogatott ugy is 300e pénz ha már nincs rá támogatás akkor 1 milla.

Hát igen akinek nincs pénze tovább menni az vállalja a következményeket. Nagyon durva szerintem is.

2011. márc. 7. 12:01
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, így van de ahhoz rengeteg vizsgálatot el kell végeztetni amit időben el kell kezdeni mert akár 1 évis eltarthat. Ezenkívül ha úgy megoldható lenne a terhesség, a lombikot is vállalni kell. Csak akkor nem kell visszafizetni ha mindent megtett már a házaspár annak érdekében, hogy gyermeke szülessen.
2011. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még nem láttam a kommented amikor válaszoltam, tehát igen pontosan így van ahogy írtad.

Bankban dolgozom, hitelekkel foglalkozom (már amikor nem gyesen vagyok) ezért tudom.

2011. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

300 ezer egy lombik? Ez tuti?

Egyébként találni kell egy jó orvost, rászánni egy kis pénzt (ha van), aki igazolja, hogy "túl vagytok" már mindenen!

Ismerős talált ilyet, nekik nem kellett visszafizetni!

2011. márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát úgy tudom kb 200e a gyógyszer. Plusz a dokinak is adni kell.

És most nehogy azt mondjátok, hogy nem kell adni neki hiszen ti is jól tudjátok hogy mennek a dolgok.

2011. márc. 7. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen szerintem tuti van annyi mire a végére érsz. Nagyon drágák a gyógyszerek amiket előtte hónapokig szedni kell (a mellékhatásokról nem is beszélve) ha magándoki akkor meg vizitdíj stb... hát, elég szomorú.
2011. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mennyire igazad van! Ugyanazt irkáljuk folyamatosan. :)
2011. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg vannak lefizethető orvosok?

Nahát nem semmi! De én azért ettől is félnék.

2011. márc. 7. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!