Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsibe visztek be ajándékot...

Bölcsibe visztek be ajándékot nőnapra (fiús anyukák)? Ha igen mindegyik gondozónőnek, a másik szoba gondozónőinek is (ugye egy csoport, csak másik szoba)? És mit, milyen értékben?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok. Gondolom jól esik a gondozónőknek, no meg aranyos gesztus is, de 17 hónapos kisfiam nem jár még egy hónapja sem. Ugye van két gondozónője, meg egy, aki szerintem helyettesíteni szokott, de elég sokat foglalkozik a kisfiammal, és van a másik szobának két gondozónője, akik akkor foglalkoznak csak a gyerekkel, ha éppen betegek a mi gondozónénijeink. Délben megyek a gyerekért, gondoltam, akkora beviszek valamit, de a legolcsóbb megoldás is egy kis csomag raffaelo, ami jobb esetben 200 forint, az 5 gondozónénire 1000. Hát nem olcsó mulatság.
2011. márc. 8. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért kellene vinni nekik? Nők nem szoktak nőknek semmit adni! Akkor sem,ha ma divat mindenkinek mindig adni valamit.
2011. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
bár mi egy év múlva esünk ebbe bele, de mi biztos nem viszünk semmit. Az én fiam akkor 2.5 éves lesz, de felfogni még úgysem tudja, hogy mi az a nőnap.
2011. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is - fiús anyuka révén - gondolkodtam ezen (bár ő is még csak egy hónapja bölcsis), de végül úgy döntöttem, hogy most nem viszünk virágot. Névnapra a saját gondozónéni kapott (bonbont), a csoport másik gondozónénije és a daduska is kap majd. Esetleg jövőre, ha apa itthon lesz, majd ő meg érte, s visz virágot is.

Én még a pedagógus napon gondolkodtam, bár tudom, hogy ők nem azok, de gondozónő nap nincs (tudtommal), s úgy gondolom, igazán megérdemlik.

2011. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Én óvónőként kaptam párszor nőnapra virágot, csokit, de egy ajándék volt, ami a legemlékezetesebb. Egy kisfiú 1 szem Ferrero Rosche (lehet, h nem pont így kell írni) bonbont hozott egy pici rózsaszín szalaggal átkötve. El voltam alélva, és azóta is ha rágondolok, melegség önti el a lelkemet!!:) Nehéz anyagi körülmények között élt ez a család, de mindig odafigyeltek, hogy kedvesek, figyelmesek legyenek. Nem akarok nagyot mondani, de kb 50 ft-ból megoldható volt! Mégis a legmeghatóbb ez volt azok közül , amit csak kaptam valaha!!
2011. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan a kisfiam már oviba jár, de mi a bölcsiben sem vittünk soha.

Annyit szoktam mondani neki, hogy rajzoljon egy szép virágot az óvónéniknek és adja oda egy "boldog nőnapot!" kíséretében.

Nem értek egyet én sem a "mindig, mindenkinek, mindenre adjunk ajándékot" mozgalommal...

2011. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül is vittem be egy doboz bon-bont. Kicsi fiam odaadta a saját gondozónénijének, én meg hozzátűztem, hogy egy kis hizlaló, a gondozónéniknek. Nagyon örült neki, szerintem jól esett neki, hogy gondoltunk rá. És szerintem nem mi voltunk az egyedüliek, aki adott ajándékot. Nem volt nagy összeg, 400 forintból megúsztuk.
2011. márc. 8. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!