Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem lehet olyan lányokka...

Miért nem lehet olyan lányokkal ismerkedni akik hajlandoak lennének nem karrieristának lenni hanem édesanyának lenni és felnevelni 4-5 gyermeket?

Figyelt kérdés

Átlagosan 1,5 gyermeket vállalnak a családok az Európai Unióban, ami abnormálisan alacsony - áll a Castex jelentésben.

Míg 2050-re az iszlám országok népessége 1300 millióra nő, Európa 495-ről 400 millióra fogy”

A született gyerekek számának csökkenése nálunk nem csak amiatt volt, hogy kevesebb gyereket szül egy nő az élete során, hanem amiatt is, hogy később szüli meg őket. Pl 1990-ben még 23 éves korukban szülték meg a magyar nők az első gyereküket, tavaly meg már 28 évesen.

Azoka népek szaporodnak ahol még a nők a megfelelő státuszban vannak és nem karrieristákodnak hanem tudják hola helyük és gyewrmekeket nevelnek!Pl.:iszlám országok,afrikaiak,kínaiak,indiaiak,ott kussban vannak a nők és nem szingliskednek.ez a természeti törvény felborult europában ezért europa halálra van ítélve.


2011. márc. 30. 13:26
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
nagyon lesujto véleménnyel vagyok az európai emancipuncikról,hányingerem van tőlük.
2011. márc. 30. 13:28
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
És mégis miből tartsa el a 4-5 gyerekét a NŐ? Vagy majd Te eltartod?
2011. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Belátásaim szerint, a normális emberek annyi gyermeket nevelnek amennyit el tudnak tartani meg látni rendesen. Ez a gyermekszám 1-től kb 3 gyermekig tart. Azonban a cigányoknál nincs felső határ, csak alsó de még azis sok. Kérdezem:szerinted hogy nevelik ők a kölykeiket? A normális emberek pénzéből!...
2011. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
87%
Attól, hogy régen fiatalabb kor volt a tendencia, még egyáltalán nem biztos, hogy az a megfelelő. Mindenkinek a saját döntése, hogy mikor vállal gyereket. Ha valaki csak azért vállal, hogy meglegyen a tendencia, az már régen rossz.
2011. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
Biztos találsz ilyet, tele van még mindig a világ ilyen múltszázadi ősanya típusokkal...
2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Kedvesem, ezzel csak az a baj, hogy ebben az országban 1 fizetésből megélni egy 5-6 fős családnak lehetetlen. Egyszerűen muszáj, hogy a nő is dolgozzon, ezzel pedig nyilván együtt jár az is, hogy nem szüli sorra a gyerekeket. Én mindig nagy családot terveztem, de most itt vagyok közel 30 évesen, stabil párkapcsolattal, DE anyagi biztonság nélkül. Nemhogy 4-5, de 1 gyereket sem merek bevállalni egyelőre. És igen, így lehet, hogy 1 vagy 2 gyerekem lesz csak, de nem tudok mit tenni ellene. Ez van, ezt kell szeretni.
2011. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
90%

Azért mert az európai pasik meg nem akarnak gyereket, felelősséget. Menekülnek a nők elől ha az gyereket akar.

Sok ismerős kolléganő nem azért szalad vissza 1-2 év után, mert únja a gyereket, hanem mert nem tudnak megélni.

2011. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
80%
Én se vállalnék addig gyereket míg biztosra nem tudom, hogy meg tudom neki teremteni azt az anyagi jólétet (és itt most nem a bmw-re a mediterrán utazásokra meg a nem tudom mire gondolok). Ezért van az hogy manapság a normális emberek később és kevesebb gyereket vállalnak.
2011. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
84%
Az ember akkor vállaljon gyereket, ha anyagilag készen és szellemileg elég érettnek érzi magát...hogy ne menjen a gyerek rovására...
2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

Én 20 évesen szültem 4,5 éve, de nem fogok többet szülni.Imádtam állapotos lenni, imádom a lányomat.Mindenből a legjobbat akarom megadni Neki.Én azt szeretném, hogy azt tanuljon, amit szeretne, ne azt, amire futja...:/

A másik meg az, hogy tisztelhetnéd a női nemet....

2011. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!