Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsődét keresek csepelen....

Bölcsődét keresek csepelen. Melyiket ajánlanátok nekem és kislányomnak?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha picit többet nyújtana, mint egy átlagos bölcsi. Mondjuk legyen nyelvtanulás (angol), vagy kreatív fejlesztés, vagy bármi ilyesmi.
2011. ápr. 27. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Montessori Mária Kétnyelvű bölcsi és ovi. Ez fizetős,én is ezt nézegettem.
2011. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez volt az első amit néztem, de sajnos nem engedhetünk meg magunknak egy havi 80.000ft-os bölcsit :(
2011. ápr. 27. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajna ez az én nagy dilemmám is,de muszály valami megoldást találnom mert az bőlcsik már telítettek. Késön írattuk be 1 évesen:(

Nézz körül a családi napközikbe van pár darab de ez is 50 ezer havonta.

2011. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért gondolkozom nagyon előre, mert telítettek a helyek (júliusban fogok csak szülni). Az ÁMK-ról sok jót mondanak, és nem fizetős, viszont semmi pluszt nem ad :( De nem is tudom hány bölcsi van itt. Már az is nagy segítség lenne ha valaki leírná az összesnek a nevét!
2011. ápr. 27. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, mi már írtunk egymásnak, egyszer ovival kapcsolatosan kérdeztél :)

Sok bölcsi nincs Csepelen: Sétáló utca, Rákóczi kert és ÁMK, sajnos ennyiből tudsz választani.

Ha extrát szeretnél, vannak családi napközik is (pl van egy Királyerdőben, de az is nagyon drága, ha jól tudom, 60ezer körül van, van honlap, esetleg keress rá).

Jelen pillanatban annak is örülni kell, ha egyáltalán felveszik a bölcsibe, nemhogy még angol vagy bármi legyen.

2011. ápr. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, erre gondoltam:

[link]

2011. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!