Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajléktalan gyerekeknek hogy...

Hajléktalan gyerekeknek hogy lehet adományt eljuttatni? Pl. Használt ruha, játék, stb.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 12:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Miután feltettem a kérdés, mélyebben beleolvasgattam, egyik linkről a másikra jutottam, s a kérdést visszavonom, megtaláltam a választ.
2011. ápr. 28. 12:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy óvoda nekik. Nemrég adták nálunk körbe a címét. Azon keresztül is segíthetsz nekik. Ha érdekel szívesen elküldöm neked.
2011. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ilyen kategória nincs, mivel ha a hatóság tudomására jut, akkor intézetbe kerülnek az ilyen szülők gyermekei. Ha mégis tudsz ilyet, ajánlott bejelenteni. A védőnőkhöz le lehet adni csomagokat, és ők a körzetükben élő erősen hátrányos családokhoz eljuttatják, ill. Baptista szeretet szolgálat, vagy Máltai szer. szolg. foglalkozik még ezzel. Ahol még szívesen vesznek minden ilyen jellegű cuccot, azok az árvaházak. Van belőle bőven.
2011. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!