Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a rendszertelen...

Szülés után a rendszertelen havi normális, vagy lehet, hogy megint állapotos vagyok?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve. 5 hónapja szültem, s azóta volt kétszer havim. Az utolsó március 20.a körül jött meg utoljára, azóta semmi... Ez normális?


Párommal április 4-9 között megszakításos módszerrel védekeztünk. Egyszer az aktus után volt valami barna folyásfélém, s akkor az jutott eszembe, hogy lehet pont peteérésem volt, és az előváladéktól állapotos maradhattam, de a párom belémbeszélte, hogy az szinte lehetetlen... Most viszont annyira aggódok, hogy majd megveszek!

Tesztet csak hétfőn tudok venni, mert vidéken élünk...


Szerintetek állapotos vagyok, vagy még nem ált rendesen helyre a szervezetem?


Egy hónapja sajnos már csak éjszaka szopizik a babám...


2011. ápr. 30. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A ciklus normális, hogy még nem állt helyre, de akár már állapotos is lehetsz megint.
2011. ápr. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell szules utan ennyivel pontos mensinek lenni, tehat boven belefer, hogy a tied is csak szorakozik.

Viszont az is pont ennyire lehetseges, hogy terhes vagy.

Szultel mar egy gyereket, felnott no vagy, ismered a tested, gondolom a vedekezesi formakat is. Abszolut nem kritika, csak tenymegallapitas:

peteeres idejen (neked akkortajt vol) megszakitasos modszerrel csak az szeretkezzen, aki orulne meg egy gyereknek. Mert ebbol vagy lesz gyerek, vagy nem.

Ennyi idovel szules utan mar boven teherbe tudsz esni, a mi masodik gyermekunk is akkor fogant, amikor az elso 5 honapos volt, igaz, hogy o direkt jott, igy akartuk, nem vedekeztunk.

Pont igy volt ciklusom, mint neked, osszesen ketto volt, a masodik mensi utan kezdtem el ovutesztelni es nekem sem a 14. napon volt peteeresem, hanem a mensi elso napjatol szamitott 17-18. napon. Szoval igen, boven lehet, hogy neked pont akkor volt, amikor egyutt voltatok, es igen, megszakitasossal siman teherbe eshettel.

A jo hir az, hogy mar teszt boven kimutatja, ha van baba, vegyel egyet, akar mar ma is tesztelhetsz.

Vagy hetfon, amikor tudsz venni.

2011. ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam állapotosnak, semmi olyan tünetem nincs, mint ami tavaly volt...

Hétfőn mindenképp csinálok egy tesztet...

Tegnap nagydolgozás után véreztem egy kicsit, s ma is... elgondolkodtató, hogy honnan jött a vér, mert csak akkor volt... lehetséges, hogy megfog jönni a napokban...? nagyon reménykedek benne... De ha esetleg ne adj Isten állapotos vagyok, nem fogom elvetetni...


Felelőtlen vagyok, mert engedtem a páromnak, hogy így, védekezés nélkül "hozzámérjen"... Igazából most voltunk először együtt tavaly augusztus óta, - komplikált elmagyaráznom, hogy miért, - s nem volt nálunk gumióvszer... ő pedig nem tudta türtőztetni magát...


Az már azért jó, hogy nincsenek tüneteim amik terhességre utalnának... Csak azért az aggódás bennem van erősen...

2011. ápr. 30. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Rózsaszínes narancssárgás folyás!

Ez már biztos hogy baba?? Vagy mensi??

Kétségbe vagyok esve! :((

2011. ápr. 30. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugi! Sajna ebből még nem lehet tudni. De írd meg mi lett az eredmény.
2011. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
No, meg vagyok könnyebbülve, mert tegnap a havim jött meg :)
2011. máj. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!