Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat ismertek, amelyekkel megkönnyítitek a babaápolást, a pici körüli teendőket, vagy csak egyszerűen a hétköznapjaitokat, és ezáltal többet tudtok babátokkal foglalkozni, illetve eredményesebben?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, olyan, amit te fedeztél fel, vagy mástól láttál és bevált.
2011. máj. 2. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
dm-es fertőtlenítő és bútortisztító kendőt használok, így könnyebb, egyszerűbb a törölgetés :)
2011. máj. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

- nekem a mosogatógép hatalmas segítséget jelentett!

- a fertőtlenítős törlőkendőket én is szeretem, meg a kis morzsaporszívó is hasznos.

- a kajákat nagy mennyiségben készítem és adagokban fagyasztom, így ritkán kell főzéssel tölteni az időt (csak előveszem és kész, esetleg gyors felturbózás kell neki, kajától függően)

- szomszédokkal jó viszont alakítottam ki, ha boltba mennek v postára, akkor be szoktak szólni (és viszont, természetesen!), hogy kell-e valami, néha nagyon jól jön hogy nem nekem kell lebumlizni a gyerekkel még valamiért külön.

- szerencsére a páromat rákapattam a sok segítségre, így két kicsi mellett is van időm szusszanni egyet este, vagy elmenni néha ide-oda, ami nekem kell a feltöltődéshez

- a kisebb-gyorsabb takarítgatást megoldom gyerekek mellett is, de a komolyabb nagytakarítás jóval egyszerűbb nélkülük, úgyhogy olyankor apájuk v mama elviszi őket hogy tudjak haladni

2011. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!