Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2008.12. 01-e óta kapom a...

2008.12. 01-e óta kapom a GYÁS-t, de azóta sem küldték vissza a papírjaimat. (baba szül. Ak. Kiv. , jöv. Ig. , kiskönyv) Ti mikor kaptátok vissza?

Figyelt kérdés

Értesítést sem kaptam, h milyen összegre vagyok jogosult, és meddig.

Hívjam fel őket v ne?

Természetesen a pénzt kapom rendesen, csak levelet nem küldtek.

Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 8. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, mert ezezkre a dokumentumokra még szükséged lehet.
2009. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos már velem is és több ismerősömmel is megesett, hogy a Tb.(Bács megye) "elfelejtette" visszaküldeni az anyakönyvi kivonatot. Nekem emiatt újat kellett csináltatni. Egyébként nem küldenek semmiféle értesítést, csak a pénzt. Szerintem telefonálj rájuk, mert én sajnos későn eszméltem és simán letagadták, hogy náluk maradt a szül. anyak. kivonat. Arra pedig szükség van később is. A másolat miatt meg bonyolultabb volt a GyED-et intézni:( Ki kellett tölteni egy igazolást (utólag), hogy elveszett az eredeti és nem igényeltem máshol a GYED-et.. Így csúszik a kifizetés is:(
2009. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remek! :/

Köszönöm szépen, akkor holnap felhívom őket!

2009. márc. 8. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!