Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zavar, ha a gyermeked ruháját...

Zavar, ha a gyermeked ruháját meglátod más kisgyermekén?

Figyelt kérdés

Ezt most kétféleképpen értem:

1. Ha a tiéd éppen nem abban van, de te felismered, hogy nektek is pihen egy ugyanolyan otthon.

2. Ha pl. valamilyen közösségben, társaságban vagyok(gyerektorna, védőnő, doki, ovi, bölcsöde, játszótér stb) és egy másik kisgyerek aznap ugyanolyat visel, mint a tiéd.


2011. máj. 6. 21:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

1. eset: nem zavar, de nyugtázom magamban,hogy a másik anyukának is hasonló az izlése

2.eset: meglepődök, de nem mondanám, hogy zavar

2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tinker Bell ***** válasza:
47%
Nem igazán érdekelne! Tennék valami vicces megjegyzést, de nem rohannék haza átöltöztetni a gyereket és égetném el a ruhát! :)
2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Jézusisten, legvadabb rémálmaim, ezt senkinek sem kívánom!Ennél már csak az a szörnyűbb, ha valakinek olyan ruhája van, mint nekem!!!



irigylem a problémáidat :-)

2011. máj. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Nem zavar, annak az anyukának is hasonló az ízlése.

2. Nem zavarna, és nem rohannánk mi sem haza.

Ám velünk ilyen nem hiszem, hogy gyakran elő fog fordulni, mert a lányom ruhái nagyrészt turis/bababizományis, ritkán veszünk újat.

De olyan, hogy az ismerőseim képeit nézegettem, és ott egy pulcsi, pont olyan volt, mint a lányomé, a lányomon is máshogyan állt, és a másik babán is, szóval engem nem zavar.

2011. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés...

Engem sosem zavart, ha valaki olyanban volt, mint én. Még örültem is, hogy másnak is tetszik ezek szerint.

Soha nem voltam irigy vagy ilyesmi.

De most, hogy a születendő kislányunkról van szó, zavar, ha megtudom, hogy másnak is az a neve, ami neki lesz :-)

Pedig mi is úgy loptuk a nevet :-)

Gáz! Remélem, csak a hormonok!

2011. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar.
2011. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ne az én problémám.

Ma voltunk egy tornán, ahol egyik anyuka elhűlt, mikor egy másik kisfiút ugyanolyan ingben látott meg, ami éppen a fián volt.

Pont engem talált meg a gondjával és egész óra alatt ezzel foglalkozott. Minden oldalról megvitatta(vagyis próbálta vitatni) a témát...Gondoltam megkérdezlek bennetek, hogy mi a véleményetek.

2011. máj. 6. 21:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2011. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem zavar :)


Ugyanis a kislányom ruháit ebay-ről vagy netes áruházból veszem külföldről (megjegyzem NEM drágább, mint itthon, sőt, akcióban olcsóbb mint a kínai és minőségi). Tehát elvétve fogunk majd találkozni ugyanolyan darabbal, s eddig elő sem fordult még majd 2 év alatt. Talán bölcsiben vagy oviban lesz ilyen eset.


Másodszor pedig én ha kinőttük eladom a kicsi ruháit, és úgy már találkoztam olyan picivel aki a mi volt rucijainkat hordta. Egyáltalán nem zavart, nagyon cuki volt benne a másik baba is. :)


Nem hiszem, hogy ez olyan baromi nagy probléma lenne egyébként...

2011. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A csudákat! :)

Bár még nem fordult elő ilyen eset.De tekintve,hogy sokak vásárolnak pl. a Tescoban ruhát a gyerkőcnek (én is) ,előfordulhatna,hogy összefutunk egy ugyanolyannal.

A mi környékünkön nincs is túl nagy választék,Brendon,C&A,Tesco,KIK és ennyi.No meg néhány méregdrága belvárosi üzlet,amit kevesen favorizálnak.

Tehát mégegyszer,nem lenne gond,ez biztos. :)

2011. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!