Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereknapra mindenki szokott...

Gyereknapra mindenki szokott venni ajándékot a gyermekének?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi nem.

ilyenkor ált. kirándulunk egyet. sokan járnak állatkertbe szóval nem mindenki de biztos sok választ kapsz még.

2011. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem. Nálunk a gyereknap mindig valami családi program. Állatkert, vidámpark, Tropikárium, vagy valami hasonló amit a gyerekek élveznek.
2011. máj. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk még csak most lesz 1 éves a kisfiunk, játékot vettünk neki. De ha nagyobb lesz, akkor is fog mindig valami apróságot kapni és elmegyünk kirándulni, állatkertbe vagy valami ilyesmi helyre. Velünk is így tettek a szüleink.
2011. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk legfeljebb valami kis édesség van, mint ajándék, játékot nem kapnak. Inkább szervezünk valami programot, kirándulást, állatkertet, vidámparkot, strandozást vagy ilyesmit.
2011. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, mi ilyenkor programot csinálunk.

Most azt találtam ki, hogy cirkuszba megyünk, mivel tegnap találtam négy vagy öt kupont a postaládában, 20-tól június 5-ig valami giga-cirkusz lesz most itt nálunk, állítólag rengeteg oroszlánnal, a fiam meg bolondul az oroszlánokért, szóval ez lesz idén a program.

2011. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tavaly nem vettem semmit 1 éves volt.Anyós kiosztot hogy ha én elvárom majd később hogy anyák napjára egy száll virágot is kapjak akkor az én gyermekem is megérdemel ennyit.Igaza van,elszégyeltem magam.

Most se vettem nagy dolgot kedvenc meséjéből vettem neki egy DVD-t(új részek)meg egy mese könyvet.Állatkertbe is elmennénk már de lehet hogy nem pont gyereknapra esik:((

2011. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk közös családi program van, kirándulás, állatkert, múzeum, vidámpark stb., max kapnak egy lufit, perecet, de semmi extra ajándék nem lesz.
2011. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nem gondolom, hogy már ez is az ajánékról kell szóljon. Anno mi sem kaptunk gyereknapra ajándékot, viszont mindig elmentünk valami jó kis programra. Szeritnem többet ér a gyereknek is egy-egy jó élmény, mint egy újabb játék, ami pár nap múlva úgyis a sarokban végzi. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, de max. tényleg egy lufi vagy egy perec vagy ilyesmi.
2011. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen, szoktam mindháromnak, apróságokat. Buborékfújót, aszfaltkrétát, homokozójátékot, óriásnyalókát, plusz elmegyünk előtte nap állatkertbe, aznap fagyizni:)
2011. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Állatkertbe megyünk, tavaly is ott voltunk. Holnap van a névnapja a fiamnak, így arra lesz ajándék, a kicsi meg 8 hónapos, neki édes mindegy mi történik, csak együtt legyünk.
2011. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!