Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan mese, mondóka, dal,...

Van olyan mese, mondóka, dal, amitől legszívesebben falra mászol, de a gyereked kedveli? Ezért megteszel minden Tőled telhetőt, csak már alig várod, hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Tedd a szívedre a kezed! Nálam a Bogyó és Babóca ilyen, ezt kizárólag DVD-ről játszatom, ha nem tudok Vele lenni. A mondókák közül az "Áspis, kerekes" (olyan értelmetlen). Benedek Elek meséi még jó sztorik lennének, de a legtöbbjük olyan morbid egy kétévesnek. Sőt, nyolcévesnek is! (pl. "szörnyű halálnak halálával halsz meg", "ízikre szakadt") meg egyebek.
2011. máj. 23. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Magyar népmesék! Már gyerekként is utáltam, most is falra mászok tőlük, de a fiam szereti...

Vót eccer egy szegény öregember annak vót három fia... Ááááááá! :D

2011. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak olyat veszek otthonra, amit el tudok viselni. Szívesen nézek a gyerekkel mesét, második gyerekkoromat élem :-)
2011. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pál, Kata, Péter jó reggelt! kezdetű nótával két hónappal ezelőttig ki lehetett kergetni a világból. Akkor elkezdte a lányom énekelni, olyan édes volt, hogy nincs olyan nap, amikor ketten nem énekeljük együtt :)

Benedek Elekkel én is így vagyok. Amikor született a lányom, megvettük az összeset. Már felraktam a padlásra...

2011. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindet szeretem,sőt rengeteg mesét gyűjtöttünk össze amikor még meg sem voltak(Szaffi,Vukk,Hófehérke és társai),mondókás,zenés cd,minden.És csak attól megyek falnak :) amikor egy-valamire rákattan,és 653-szor KELL nézni/hallgatni/olvasni!!!
2011. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Hol lakik a halacska,lakása a tavacska..."A lányaim heteken keresztül ezzel örvendeztettek meg mindenkit,a rokonok már előre nevettek mikor elkezdték mondani a telefonba nekik,"Jaj de jó,a halacskás vers!":)))))))Kívülről fújta mindenki.Nekem a hajam hullott az ötezredik előadás után.
2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alinaaa ***** válasza:
Nekem a fiam rákattant a Volt(disney mese)-ra. Imádom azt a mesét, nagyon jó, vicces, meg minden, de mikor naponta 6x le kellett játszani és mindig mikor arra ment és véletlenül nem az ment, újra kezdtük. 2hét után a férjemmel fejből mondtuk a szöveget. Azóta is szeretem, de az a pár hónap sok volt:)
2011. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom, nem csak én vagyok így, de az is eszembe jut, hogy vajon én mivel akasztottam ki anno az ősöket? :D
2011. máj. 23. 21:27
 8/8 Alinaaa ***** válasza:
Én kiskoromban Ezüstnyilat néztem(8órás, ami 4 részből állt-körbe,körbe:) de mindenki kikészítettem vele:)Nem csak az anyuékat,hanem a nővéremet, unokatesómat.......:)
2011. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!