Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Merjek albérletbe gyereket...

Merjek albérletbe gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok a párommal gyereket szeretnénk vállalni.Albérletbe élünk.Mindkettőnknek van munkahelye.Én egy oviban dajka vagyok Bp en.A párom Ausztriában Technologiai csőszerelő.Saját házra jelenleg nem tellik!De már nagyon szeretnénk egy picit!
2009. márc. 15. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is albérletbe vállaltunk babát.

Mondjuk a páromnak is meg nekem is olyan a szakmánk hogy mindig lesz vmilyen állásunk ezügyben.

Úgy vállaltuk, hogy nemsoká úgyis belevágunk vmi lakáshitelbe és a sajátunkat törlesztjük.

De a gazdasági helyzet változásával erről most szó sem lehet és nem is jön össze:(

Úgyhogy marad a más lakásában lakás..:((

Utálom már, de ez van.

Ha biztosnak látod a munkátokat, ez ne tartson vissza sztem.

Mert ki tudja mikor sikerül a saját ház , én is tudom hogy segítség nélkül nagyon nehéz.

Plusz lehet h eldöntitek h jöjjön a baba, de úgy jártok mint mi, hogy egy év kellett mire sikerült.

2009. márc. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi gondotok nincs, ugye?

Akkor azon gondolkozz, hogy a kapcsolatod mennyire stabil, mennyire eros, milyen komolyabb nehezsegeket birt mar ki a kapcsolatotok? Laktatok-e mar egyutt a paroddal, mert tudod lakva ismeri meg az ember a masikat.

Te nem koltoznel ki Ausztriaba? Jobb jovoje lenne a kicsinek mindenkepp, es egyutt lennetek a paroddal, igy szerintem nem lesz konnyu!

En 100% hogy kikoltoznek. Ausztriaban elvegzel tanfolyamot, es tudsz gyerekekre vigyazni. Koltozz ki hozza, utana johet a baba kint.

2009. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!4éve lakom együtt a párommal.A kiköltözést én is fontolgatom.Végzetségem szerint eltudnék helyezkedni.(Fodrász,Dajka)Csak a nyelvet nem beszélem.Egy szóval azt tanácsolod,h.költözzek ki?Nagyobb a lehetőségem kint?És a babának is jobb lenne?
2009. márc. 15. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is albérletben lakunk. Szerintem nem para. Bár a saját jobb lenne, meg én már kezdek kicsit félni, mert a fiam lassan abba a korba lép, hogy elkezdhet firkálni, remélem a tapétát nem fogja.

Csak nem árt a főbérlővel is beszélni erről, mert van aki nem örül neki (bár nem tudom miért konkrétan, hiszen őt nem zavarja ha nem ott lakik).

2009. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy koltozzel ki. Eloszor kb. 1 evig tanuld csak a nyelvet, lehetsz baby-sitter csaladoknal, es mellette jarhatsz nyelviskolaba. Utana bevallaljatok a babat. Meg nagyon fiatal vagy, en tuti kikoltoznek.

A babad pedig ketnyelvu lesz, hat mar csak ezmiatt is megerne:))) Mindenkepp menjel, es minel elobb!!!!

2009. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!