Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Arwent lehet anyakönyveztetni?

Az Arwent lehet anyakönyveztetni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:21
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:
46%

Igen, lehet (sajnos)! Bocsi, tudom, hogy nem kérdezted, de én nem büntetném a gyerekem ezzel a névvel!


[link]

2011. jún. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen írással nem valószínű... magyar helyesírással maximum. Bár nem hiszem, hogy egy magyar kisgyereknek nem találtok olyan nevet a több ezer között, ami eleve engedélyezett és szép is... Mert ha külföldön éltek és nem is szándékoztok soha haza jönni... vagy ha apuka külföldi.. Ne haragudj, de ez kijött belőlem.
2011. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Csak így: Árven
2011. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

[link]


itt mindent megtalálsz, az Árvent is

2011. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen...

Én is szeretem A gyűrűk urát, de nem verném meg ezzel a gyerekemet :S

2011. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a Gyűrűk urát,de én is azt mondom,Árvent inkább ne.Akkor legyen Tünde,ez magyar is,és hangulatban is ott van.;)
2011. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Árven-ként igen, amúgy Azucséna helyett inkább már az Árven.

Vannak nevek amiknél ezerszer jobb, még magyar helyesírással is.

(én is imádom a Gyűrűk urát, de azért nem adnám a csemetémnek egyik nevet se belőle)

2011. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Árvenként lehet, és nem értem, miért lenne büntetés a gyereknek. Szép a hangzása, sokan ismerik a Gyűrűk ura miatt. Sok ősmagyar név idegenebbül hangzik. Nálam is listás volt, de fiút várok. Amúgy a lányom Sába. Ezt is jól leszólták, de Ő imádja a nevét, és most már mindenki szerint a legjobb választás volt, annyira jól áll neki.
2011. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,De eszem ágában sincs a gyerekemnek adni,mert már az összes gyerekem megszületett!Csak egy kedves ismerősöm kérdezte mert épp babát várnak.Amúgy bírom ezt az oldalt,hogy rögtön ítélkeznek és nem is tudják mi van a kérdések mögött!Azt hiszem nem kérdezek itt többet semmilyen kategóriában!
2011. jún. 2. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
56%

Szia! nekem tetszik az Arwen név. Nem tudtam h a gyürük urában van. fiu névnek hittem mindig.Aranyos név.

S ne foglalkozz a hülye beszóláásokkal:) én megkérdeztem hol lehetne kapni pesten autómodellt párom szülinapjára gondoltam ajiba. Erre mondtáh az de gáz ajándék,vigyem el Horvátországba... (1éves lányunk van,s gyest kapok..)

Néha én is ideges leszek ám a beszólásoktól:d

2011. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!