Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Flavon Kid terméket próbáltáto...

Flavon Kid terméket próbáltátok gyermeketeknél étvágy javítására?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy üveggel?és tényleg nagyon jó mint hallani róla?

Köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 1. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.: Nem tudom, hogy mennyibe kerül, de én is szedtem, amikor kicsi voltam, és nekünk nagyon bejött:)
2011. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Pont ez a termék ami már megint mindenre jó.Pár éve agy kedves ismerösöm is forgalmazta igy kellet venni az egész családnak.Elmondom semmire sem volt jó,legalábbis a nálunk.Mindenki istenitette de ez kb fél évig tartott és elmult a varázs.Szerintem ha van egy jó termék azt mindig megveszi az ember nem csak ideig óráig.Nekem ami bejött étvágytalanságra az a béres csepp volt,abba is kellet hagynom mert a lányom egy kicsit jó húsba volt.Probálj orvostól tanácspot kérni szerintem.
2011. jún. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A flavon kidsről csak jót mondhatok, 12 ezer körül van most egy üveggel, kb egyhavi adag.

Hasonló a foreveres Kids vitamin, csak felébe se kerül, de tud annyit.

A béres és hasonló gyógyszertárban is kapható termékek szintetikusak, azokat felejtsd el. A szintetikus anyagokkal az a baj (többek között) hogy nem természetes és a szervezet ellenségként ismeri fel. Amit ugyanis nem tud beazonosítani, arról egy jól működő szervezet azt gondolja, káros, tehát védekezik ellene. Ily módon a felszívódása alig pár százalékos. Nincs értelme.

A flavon is, a foreveres készítmények is teljesen természetesek, nagyon jól szívódnak és hasznosulnak, beltartalmi értékeik pedig magasan fölötte vannak az egyéb készítményeknek.

2011. jún. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk a krauter blut vált be. abban is csak természetes összetevők vannak és 3000 ft....
2011. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!