Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi értelme van a tippelős...

Mi értelme van a tippelős kérdéseknek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Semmi
2011. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én elmondom, én miért raktam fel. A családom tudja, hány hetes vagyok, a baráti kör is, és mindig azt modják, túl nagy a pocim. Itt akartam róla megbizonyosodni, hogy idegenek hogy látják? Én pár kivétellel(akik eltalálták), mind kevesebbnek tippelt. Csupán egy tipp volt, aki kicsit többnek nézte a pocim. Erre voltam kíváncsi, ezért tettem fel, hogy csak velem elfogultak, vagy tényleg tehén vagyok? Úgy néz ki, ők tesznek rá egy kicsit, mert ha idegenek kevesebbnek néznek, akkor nem is nagy az a poci.
2011. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sincs semmi értelme.
2011. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem két oka van.

1. pontot kap a kérdésért

2. titkon várják a dicséreteket, hogy jaj de csini vagy, alig híztál stb.


Ezeken kívül semmi.

2011. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó beletrafálhatott. Dícséretvárás. Nekem személy szerint nem szimpi, de hát ez legyen a legnagyobb bajom.
2011. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Tinker Bell ***** válasza:
85%

Jaaaj emberek! Már megint itt tartunk! Annyi, de annyi hülye kérdés van ezen az oldalon, ebben a kategóriában. Miért pont a kismamákat kell szekálni mindig? A kérdésben mindig benne van, hogy tippelős, tehát ha valaki nem szereti, esetleg undorodik tőle, az nem nyitja meg!


Bírom, hogy az emberek mindig szidnak valamit, de ugyanakkor nézik is. Pont ugyanez szokott lenni a Való világ és társai agyromboló műsorokkal is, hogy mindenki aki szidja, az ott ül és lesi, hiszen ha nem lesné akkor nem tudná szidni...


Mint ahogyan a tévé távirányítóján,úgy a számítógépen is vannak gombok... el lehet kapcsolni/kattintani!

2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Tinker Bell ***** válasza:
33%
Ja annyit még hozzátennék, hogy általában akik sérelmezik ezeket a kérdéseket, mind irigyek a kismamára.
2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be, de elfér az oldalon, nem?
2011. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
És az ilyen kérdéseknek mi értelme van???
2011. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ott a pont!!! Akkor már inkább egy tippelős kérdés mint egy ilyen!
2011. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!