Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik csoporthoz tartozol?...

Melyik csoporthoz tartozol? Aki megveszi a drágább játékot?

Figyelt kérdés
Megveszed gyerekednek egy kicsivel drágábbúj vagy használt játékot és birja "évekig"vagy az olcso 2 hétig tartó játékokat.
2011. jún. 4. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

"drágább", új.

Nincs pénzem hetenként a gagyi olcsókra, amit az első játéknál széttör, szétesik, elromlik.

Én úgy gondolom, hogy ez az olcsóbb megoldás.

2011. jún. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Drágábbat, nem szeretem a sok ócskaságot a házba.

Semeddig nem tartanak és semmi értelmük.Tisztelet akivételnek.

2011. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bababörzére járok minden hónapban és ott veszem meg olcsón a jóminőségű játékokat a 3éves lányomnak és a 9éves fiamnak is.Pl. BEN10 óra 200.- Barby baba 4-500.- , bicikli 14" 10000.-ilyesmi árak vannak, főleg karácsony és húsvét amikor sok játék van kint!!! persze ott is van aki drága ,de körül kell nézni és alkudni:)Úgy tudom már szinte minden városban van börze a helyi iskolákban ,műv.házakban, én Székesfehérvárra járok, ott most vasárnap lesz:)
2011. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem az árát, hanem a minőséget és a milyenséget nézem. Lehet egy olcsó is jó és élvezetes neki, mindemellett nem is kell egy játékot évekig használni a gyereknek, hiszen ahogy idősödik, más és más lesz az érdeklődése.
2011. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
14:15 vagyok, a Ficsher -Price baby játékokat én 500-1000.- ig adtam el ugyanitt és a fiamnak Lego robotokat 700.-forintért vettem, "Találd ki extra" társasjátékot 500.- ért, ami 4000ezer az üzletben.
2011. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkalom van,akkor a családdal összedobunk egy drágább játékot,aminek értelme is van.Kaptunk jónéhányat használtan ismerősöktől,és amúgy is a legjobb játék a műanyag flakon,és a teásdoboz,és bármi amivel zajt lehet kelteni:)
2011. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is inkább a minőséget nézem. Eddig még egyetlen egy FP játékot sem vettem, mert fölöslegesnek tartottam annyi pénzt kiadni érte. A Tescos járássegítővel is ugyanúgy elvan, mint mondjuk a FP-ossal lenne. A funkciója pedig mindkettőnek ugyanaz. Csak az árában különbözik. :-)

Nem mondom, hogy mindenből a legolcsóbbat veszem, de eddig még (15 hónap alatt) nem dobtunk ki játékot!

2011. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon igényes vagyok a játékokra, legyen tartós, jó minőségű, sok mindenre használható és esztétikus is. Ezek pedig drága játékok. De inkább veszek ritkán drága, de tartós, minőségi játékot, mint minden nap valami vackot, ami két használat után eltörik, elromlik, balesetveszélyes, és csak arra jó, hogy gombot nyomogassunk rajta.


Mikor kicsik voltak a gyerekek főleg K's Kids játékokat vettem, később szépen megmunkált fajátékokat, 2-3 Götz babát, Lego Duplót, Legót, Playmobilt.

Ezekkel a játékokkal most, évek múlva is ugyanúgy lehet még játszani, egyáltalán nem látszanak elhasználtnak, épek, szépek, pedig nyúzták őket a gyerekek rendesen!


Bár egyszeri vásárláskor húzós az ára, de ha ugyanennyi idő alatt több kisebb, olcsóbb vacakot vettem volna, amik tönkremennek, és pótolni kell, akkor ugyanott lennék árban.....vagy még többet költöttem volna.

2011. jún. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én akarva, akaratlanul az olcsó ám szar játékosok táborába tartozom. A két nagymama havi rendszerességgel hozza az olcsó kacatokat, aminek a darabjait, vagy az egészet pár hét után dobálom ki. Hiába kérem, hogy csak alkalmakra vegyenek játékot, és akkor kicsit többet is költhetnek rá, és akkor lennének szép tartós és hasznos játékaink. Szerintük a kicsi úgy örül, és olyan szépen elvan velük, és én vagyok a gonosz, mert csak a méregdrága puccos játékokat értékelem (értékelném). Ebből már volt vita, sértődés, úgyhogy feladtam. Rendszeresen eltüntetem a törött veszélyes ócskaságokat. Mi a párommal pedig alkalmakra veszünk drágább ám tartós és szép játékokat.

2011. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!