Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munka Gyes mellett? Van...

Munka Gyes mellett? Van munkahelyem, de oda nem szeretnék visszamenni, csak a gyest igényelni. Máshol szívesen dolgoznék, de még nem találtam semmit. Kisfiammal többet szeretnék lenni, de a pénz nagy úr! Tapasztalatotok van? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A GYES-t a MÁK utalja, nem a munkahelyed. Nincs kötődés, nem értem a gondod.Ha pici a gyerek, heti 30 órát dolgozhatsz úgy, hogy mellette kapod a GYES-t is. 6 órás - 4 órás meló kellene neked, de ez olyan, mint a fehér holló. Ez van. Lehet még távmunkával is próbálkozni, de ott a hirdetések jelentős része kamu. Ha tartósan beteg a gyereked, nincs időkorlát, kapod a GYES-t a gyerek 10 éves koráig (táppénzes állomány kizáró ok), és mellette annyit dolgozol, amennyit akarsz. Én kihúztam GYESsel, nem volt más lehetőségem, hiába nagy úr a pénz, és hát a gyerek az első, neki meg az a lényeg, hogy sokat legyél vele.
2011. jún. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!