Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált, (kis) gyermeküket...

Elvált, (kis) gyermeküket egyedül nevelő anyukák, hogyan jöttök ki anyagilag hónapról hónapra?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Otthon éppenhogy, mióta külföldön élünk, elég jól.
2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem könnyen. Bár én nem vagyok elvált, mert nem voltam házas, de ez gondolom lényegtelen. Nehezíti a helyzetet, hogy még csak nem is dolgozom, hanem egyetemre járok (igaz, kapok támogatásokat, meg ott a diákhitel is). Amikor elkezdtem az egyetemet, felmerült, hogy visszamegyek a volt munkahelyemre, de kiszámolgattam, hogy a fizetésem sem lenne több, mint amennyit így kapok, viszont a munkahelyemről nem tudnának elengedni minden pénteken és szombaton, illetve ha pénteken nem dolgozom, akkor vasárnap kéne dolgoznom, azt meg nem tudnám megoldani, és így egyetlen olyan nap sem lenne, hogy otthon legyünk a fiammal ketten.

De hát nehéz így anyagilag... Gondolkodtam rajta, hogy mégis átmegyek levelezőre, ebben a városban képtelenség munkát találni. Most csak nyárra kéne, de még így sem találok semmit, még alkalmi munkát sem.

Viszont ahogy az első válaszoló is írta, külföldön könnyebb lesz. Nálam legalább is az van tervben, hogy diploma után kimegyünk, így a fiam ott kezdheti majd az iskolát, én majd a diplomámmal ott is el tudok helyezkedni, csak éppen tízszer annyi fizetésért, mint itthon.

2011. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!