Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 éves,98 cm magas,15,3...

2,5 éves,98 cm magas,15,3 kg-os kisfiamnak milyen típusú autósülést vegyek?

Figyelt kérdés
Elég már neki az, ami 15-36 kg-ig jó, és nincs saját belső biztonsági öve, vagy még olyan kell neki, ami saját biztonsági öves? Nem vagyok tisztában azzal sem, mit ír elő a KRESZ ezen a téren, ha tudtok linket a szabályozásról, szívesen venném azt is.
2011. jún. 17. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én gyerekem is kb ekkora, én még nem mertem 15-36 kilós ülést venni, inkább 9-36 kilósat vettem (épp a héten). Valahogy ez még biztonságosabb neki, beleültettem egy pár ülésbe a boltban.

A fejvédő részt ki kellett venni, de az ülés saját biztonsági öve még kell neki szerintem.

2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam ilyen magas volt, akkor mar megvettuk neki a 15-36-ost. A sulya 16 kg volt, de nem hiszme, hogy az a 70 dkg sokat szamit.

Mi cybex solution x-fixet vettunk. A brendon nekem nem nagy kedvencem, de az jo volt benne, hogy ott a helyszinen kb 7-8 fajta szimpatikusabb ulesbe bele tudtam probalni a gyereket. Ez a fajta egyaltalan nem tunt nagynak hozza kepest, kenyelmesen, biztonsagosan ult benne.

Mi a 9-18-ast csereltuk le, azt kapta az occse, mar nem akartam ettol kisebb kategoriat venni, ezert probalgattunk addig, amig megtalaltuk az igazi ulest.

2011. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld bele több félébe! Én úgy vetem ülést a lányomnak, fiamnak! Igazából csak úgy látod, hogy jó-e neki vagy sem! Én nagyon sokba bele próbáltam mire kiválasztottuk a legmegfelelőbbet!
2011. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk is ennyi idős volt,és pont ilyen méretekkel rendelkezett,amikor lecseréltük az ülését(9-18 kg)a 15-36 kg ülésre.Mi isofixes Römer-t vettünk.A töréstesztjei nagyon jók,szóval maximálisan biztonságban van benne a gyerkőc.Ha megtalálom belinkelem Neked.
2011. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Römer-es vagyok.Megvan: [link]

Mi a Jet-et vettük(2. sor 1. ülés)

Olvasd el a leírást,ha megtehetitek,érdemes beruházni ebbe az ülésbe.

2011. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor majd olyan helyre megyünk nézelődni, ahol több féle ülés van, és belepróbálhatom a gyerkőcöt. A Römer nagyon jónak néz ki, de sajnos nem engedhetjük meg magunknak:(
2011. jún. 18. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!