Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A petesejt donornak miken...

A petesejt donornak miken kell keresztülmennie? Mennyi kellemetlenséggel, fájdalommal, és milyen mellékhatásokkal jár a kezelés? És mikor ürülnek ki a szervezetből a hormonok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen hormonoknak kellene kiürülnie? Amin keresztül kell mennie, szerintem: soha nem fogja megismerni verszerinti, sajät gyerekeit. Kellemetlenseg: büntudat. Fäjdalom: a hasfalon ät, injekciostüvel... Mellekhatäs: meddöseg. Komolyan ennyire rä van szorulva erre, akkor reszvetem, es sok sikert.
2013. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Meddőség: nagyon valószínűtlen. Ugyan, mi vezethetne ehhez? Fájdalom: a szurik speciel nem fájnak, tapasztalt lombikosként mondom. Először ijesztőnek tűnnek, de szinte nem is érezni. A leszívást meg lehet altatásban kérni. Bűntudat? Ugyan, miért? Nem a gyerekedről mondasz le, csak egy sejtről. Ez azért nem olyan, mintha örökbe adnád a babádat. A hormonok semmit nem fognak befolyásolni, egy ciklus lesz megnyomva, és kész. Utána minden folytatódik a rendes kerékvágásban. Pár vizsgálat és két hét az egész. Kérdező, ha tényleg érdekel, írj privit. Mi épp benne vagyunk, ha szeretnéd, leírom részletesebben, mivel jár az egész. A megelőző vizsgálatokat is elmesélehetem :)
2013. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már nem aktuális. Sokminden megváltozott azóta, hogy a kérdést kiírtam.
2013. febr. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!