Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen papírok kellenek a...

Milyen papírok kellenek a GYED hez? Nekem kell igényelni, vagy küldenek valami papírt róla előtte?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy uott kell megigényelni ahol a TGYÁSt,de ehhez is kell a (volt)cégtől valami papír,mert időközben lejárt a szerződésem,és passzív gyáson,majd gyeden leszek.Április 14én jár le a GYÁSom,akkor most mennyit kapok majd(eddig 75körül kaptam)

Formanyomtatványt hol tudok(kell e )letölteni?A lehető legegyszerűbben írjátok le légyszi


2009. márc. 31. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha akkor nem lett a tgyással egyidejűleg megigényelve akkor kell igényelned mindenképp. Talán az oep honlapján van nyomtatvány? Ott le van írva mi kell hozzá!!!
2009. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és igényeld meg minél előbb, hogy ne legyen szünet köztük. Mivel ugye azt lehet tudni mikor jár le a tgyásod, így a köv naptól igényled a gyedet. Úgyhogy gyorsan szerezz be mindent, tölts ki és irány a posta.
2009. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az OEP oldalán letudod tölteni a formanyomtatványt 2 példányban,mellékelned kell az eredeti anyakönyvi kivonatot ill.a magánnyugdíjpénztári belépő adatlapod. Kb. 3 hét az átfutási idő.
2009. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!