Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel próbálkozzak? Mit adjak...

Mivel próbálkozzak? Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan 7 hónapos és itt a neten olvasgattam,hogy most már el lehet kezdeni neki adni darabos ételt,én csak pár falatra gondoltam...Ti mit adtatok elsőre...Vagy még korai?
2011. júl. 16. 06:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányom7 hónaposan naponta egyszer evett gyümölcspépet, egyáltalán nem volt darabos, a tobbi kajája anyataej volt

Sokkal később kezdett darabos ételt kapni, nem volt semmi gond, 1,5 éves kora óta tök egyedül eszik.

Most 28 hónapis, ne válogatós, mindet megeszik, még szopik és elég jó súylban is van (15 kg)

9 hónaposan jött ki az első foga

2011. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia köszi válaszod..Akkor még ráérek ezzel foglalkozni,de majd gondolom magától úgy is rá fog jönni..Kisfiam pár hete tápszeres sajnos de hát nincs már anyatejem..nálunk hamar jöttek a fogak már 6 van...Mi már eszünk főzeléket gyümölcsöt...
2011. júl. 16. 11:14
 3/3 A kérdező kommentje:
És most 9480g :)Jó evő hála az égnek..Csak már sokat megkérdezték,hogy adok már e neki babakekszet és én nem merek neki adni,mert ügye harap..
2011. júl. 16. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!