Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Jövőre menne bölcsibe a lányom, én meg dolgozni. 24 órás váltóműszakban dolgozom, ez azt jelenti, hogy havonta 6, max 7 napot melózok, ebből kettő hétvégére esik.

Arra gondoltam, hogy beadom családi napközibe csak azokra a napokra mikor nem vagyok otthon, így olcsóbban kijövünk, mint a bölcsivel, főleg, hogy az államiban nincs is hely.

Csak nem tudom, hogy ezzel ártok vagy használok a picinek. Így velem is lenne, meg társaságban is, és csak egy évig kellene ezt csinálni, mert utána úgyis ovi.

Sajna muszáj valahova vinni, mert nem tudom kire hagyni a melós napokon.


2009. ápr. 2. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs más megoldás ez is lehet egy megoldás. Szerintem nem ártanál vele. Havonta az a 6 7 nap nem olyan vészes. Csak most ez a 24 órás műszakkal van a gond, de hát majd látod hogy alakul. Ha nincs más lehetőséged úgysem tudsz mit tenni. Ha meg látod hogy nem jó a gyereknek akkor max elmész máshova dolgozni ha tudsz. Sok szerencsét!!!
2009. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó a családi napközi a gyereknek.De ha te 24 órát dolgozol akkor ki megy a gyerekért a napközi után és kivel vaneste? Bocs ha indiszkrét vagyok.
2009. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A 24 óra úy néz ki, hogy be vagyok zárva egy épületbe reggel nyolctól, másnap reggel nyolcig és ki nem lehet menni. Sajan nem tudok máshova menni melózni, ha tudnék is az min fél év, de igen kicsi az esély, ezt sem én választottam, ide helyeztek. Apa vinné és hozná és este vele lenne. Csak azt nem tudom, hogy szegényt nem zavarná e meg, hogy egyszer idegen helyen van, másszor meg velem. Sajan ide jutott ez a világ, hogy lassan a gyerekek isszák meg a levét a hülye törvényeknek.
2009. ápr. 2. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ha az apa van a kicsivel amikor te dolgozol akkor szerintem semmi baj nem lehet. Még kicsi így teljesen jól tud alkalmazkodni szerintem. Gondoltam hogy nem azért mész dolgozni mert nincs jobb dolgod hanem azért mert muszály. Még jól is kiselhet a dolog. Gondolj arra hogy az apja mellett is biztonságban van. Kitartás.

Egyébként szerintem téged jobban megvisel majd mint a lányodat.

2009. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!