Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos gyereknek lesz baja...

2 hónapos gyereknek lesz baja ha elkezdem neki adni a 4hónapos kortól ajánlott bébi italokat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ő gyomra még éretlen, nem véletlenül csak 4 hónapos kortól ajánlják. Az én gyerekeim 5 hónapos korukig csak anyatejet kaptak, hiába mondta a védőnő, hogy nyár lévén adjak vizet is, nem fogadták el, inkább gyakrabban szopiztak (az anyatej amúgy is étele-itala a picinek). Ha tápszert kap a babád, az is tartalmazza a neki elegendő folyadékot, gondolom.
2009. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Miért adnád? Anyatejes vagy tápszeres babád van? Hasfájós,ezért gondoltál a gyümölcslére? nem szabad még adni neki mert az ő pici gyomra nincs még erre felkészülve. Ha úgy gondolod, hogy szomjas akkor egy gyenge kamillateát kínáljál neki vagy egy kis babavizet. Én nem adtam neki olyan korán a gyümileveket.

Jó babázást!

2009. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Még nem az ő kis gyomrának és beleinek valók az ilyen innivalók. Ha szopik a babád, a tej oltja a szomját is, ha tápszert kap, kínáld sima felforralt és lehűtött vízzel, esetleg babavízzel, világos kamillateával. Ne siess ezeket bevezetni, teljesen fölösleges és nem is teszel jót a babának.
2009. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam rá, mert nagyon nehezen kakál. Mostmár legalább kétnaponta 1x tud. Tápszeres. Azthiszem akkor még várok.
2009. ápr. 2. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra jó, ha adsz neki néhány kanál világos kamillateát pici cukorral.
2009. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamilla teát adj neki inkább az jobban beindítja neki. Ha nagyon szeretnéd, talán 3 hónaposan már megpróbálhatsz pár kiskanál gyümölcslét adni neki, pl. baracklét, de most még szerintem ne. Nem tartom valószínűnek, hogy komolyabb baja lehetne tőle, ha most adnád, de lehet, hogy a pocakjának nem tetszene, és többet ártanál vele mint használnál.
2009. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!