Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Avent cumisüveg miért lett...

Az Avent cumisüveg miért lett ennyire elrontva? A többi lent.

Figyelt kérdés

...lehet kapni 2 "fajtát" az egyik undorító színű barnás, mintha állandóan feketekávét inna belőle a gyerek, a másik meg olyan mintha minimum vízköves lenne...

Tudom van ez a BPA hiszti, nade ha más cég tud BPA mentesen átlátszó cumisüvegeket gyártani, az Avent miért nem??? Nemrég miért volt az Aventnek "normális" üvegjei???


2011. júl. 18. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Javaslom a kérdést tedd fel az Avent ügyfélszolgálatánál.
2011. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az Avent ügyfélszolgálatánál hiába rakom fel a kérdést, mivel maga az üveg "made in england"...

Meg azért annyira nem érdekel, csak 28 hetes kismami vagyok és lassan megvenném a cumisüvegeket, de szerencsére van bőven választék a cumisüvegpiacon...

Csupán 6 éve más volt még az Avent amikor a lányom született...

2011. júl. 18. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezt értem, de itt a gyakorin gondoltad lesz egy cumisüveg szakértő, aki elmeséli miért olyan az Avent mint amilyen? Itt ki tudná neked megválaszolni, hogy mit változtattak és miért?

Egyébként tuti van magyar ügyfélszolgálat attól függetlenül, hogy made in england.

2011. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aha, pont itt gondoltam:) ott gondolok ahol akarok:D
2011. júl. 18. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél MAMot,kompatibilis az aventos dolgokkal,és nagyon jól néz ki ráadásul könnyebben tisztítható,könnyebb belőle inni,én csak azt használom és tökéletesen megvagyok vele elégedve,sose használnék avent cumisüveget csak mert annyira reklámozzák
2011. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Avent szerintem is sz@r, bármennyire is nagy márka és bármilyen színe is legyen. :P

Szintén a MAM-ot ajánlom!!!

2011. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! :) Én is a Mam-ra gondoltam! Nekem is tetszik nagyon:)
2011. júl. 19. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!