Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy öltöztök amikor sétálni...

Hogy öltöztök amikor sétálni mentek a picivel?

Figyelt kérdés
Sportosan?Nőiesen?
2009. ápr. 3. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy utcára általában menni szoktam. Kényelmesen, de nem túl sportosan. De ha messzebb megyünk, akkor nőiesebben. A párom kifejezetten felhívta a figyelmemet, hogy ne hanyagoljam el magam. Nehogy agyonhasznált melegítőben lásson. :)
2009. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. A környéken szinte minden anyukát melegítőben látok (na jó,nem agyonhasználtban),és néha úgy érzem magam mint aki túlöltözött. :)
2009. ápr. 3. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább nőisesen öltözködök, most, hogy bejött a jóidő, leginkább szoknyába megyek le, vettem kényelmes lapos talpú cipőt, ami jól megy hozzá, és tudok benne órákig sétálni.

Bemelegítős anyukák már beszóltak 1x2x, hogy sétához nem kell kiöltözni, de én így érzem jól magam, mindig is szerettem öltözködni, szerintem attól, hogy gyerekem van, nem kell bemelegítőben járnom, főleg, hogy amúgy is max itthon vettem fel eddig is ilyesmit.


Szóval én a nőiesre szavazok!! :)


Boldog babázást Mindenkinek!!

2009. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindenki menjen úgy, ahogy jól érzi magát :)

Én pl mindig is sportosan öltözködtem ( nem kinyúlt mackóruhára gondolok, hanem simán hordom az utcán is a trekking nadrágomat, vagy azt a dzsekimet, amiben anno sziklát másztam). És ez most sincs másképp, ugyanígy öltözöm fel a sétákhoz is.

Én hülyén érzem magam szoknyában, ezért hétköznapokon nem is hordok - de nem szólnám meg azt, aki mondjuk abban tologatja a babakocsit.

Az meg, hogy mások mit gondolnak rólam, nem is érdekel igazából :D

2009. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én valahol a 2 között vagyok.Szeretem a sportos cuccokat,DE mostanában egyre többször érzek késztetést,hogy kiöltözzem egy egy sétához.Pl ha védőnőhöz megyünk csini felső és szoknya magassarkú csizma.Bár most hogy jön a jó idő kicsit bajban vagyok,mert van a hasamon egy kis +.És nem szeretném mutogatni
2009. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze az a legfontosabb,hogy jól érezz magát az ember,de olyan mintha kötelező viselet lenne a melegítő a környék anyukáinak sétánál.
2009. ápr. 3. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene melegítőt felvenni egy sétára, ha amúgy sem öltözködünk úgy. Ok hogy 'csak' séta, de ha te így érzed jól magad, akkor csak nyugodtan! Van, aki csak azért vesz melegítőt fel, mert az valamennyire takarja a felszedett plusz kilókat! Nos mindenkinek maga dolga eldönteni, hogy mit vesz fel! Aki megszól, az meg lehet csak féltékeny.

Szóval kedves kérdező! Mindenképp úgy öltözködj, ahogy neked jól esik! Az a fontos, hogy te jó érezd magad a bőrödben! :)

2009. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lesz! :))) Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 4. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!