Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek a gyerkőce áprilisban...

Akinek a gyerkőce áprilisban tölti a 3-at, hogy vágnak neki az óvodának? Hisz nemsokára szünet, közben meg vissza kellene mennie dolgozni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

szia

választ nem tudok, de mi is így vagyunk.

2011. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért köszi, hátha későbbiekben tud valaki segíteni!


(most vettem észre, hogy elírtam a kérdést, nem mennie hanem mennem)

2011. júl. 25. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg ha szobatiszta 2,5 évesen beadhatod oviba. Ha van munkahelyed. Így az év végére teljesen megszokja, majd bírni fogja az összevont csoportokat. Egész nyáron van ovi, csak nem mindig ugyanabban az óvodában, össze vannak vonva. Én ezt teszem. Nálam a kérdés a munkaidő lesz, hisz 6-ig dolgozok, így nem tudom hogy megyek értük :( Segítségem nincs.
2011. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém márciusi (jövő márciusban tölti be a 3-at) és mégsem vették fel, csak jövő szeptembertől... Fel is lebbeztem, hogy mennék vissza dolgozni, nem tudom megoldani másképp, de így is elutasítottak. Úgyhogy gőzöm sincs, mit csinálunk fél évig...
2011. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez durva. Melyik város?
2011. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, Pest megyei település, persze bölcsi sincs!
2011. júl. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na ettől félek Én is!!!
2011. júl. 25. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az Offért, de engem is érdekelne a megoldás.

Igaz a fiam még csak 15 hónapos, de szintén áprilisi,és én is agyaltam már ezen, hogy a nyári időszak alatt mi lesz..

2011. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lányom májusi, minket is elutasítottak tavaly. Nálunk maradt volna a magánbölcsi, mivel nincs a közelben senki, akire hagyhatnám. Közbenén terhes lettem, de így megoldódott a dolog, de én is nagyon pipa voltam.

Szintén Pest megye!


Kérdezd meg a védőnőt, hogy nem tud-e ajánlani valakit, aki gyerekekre vigyáz. Ők mindig ismernek egy-két gyerekvigyázót. Sajna jobb ötletem nincs, talán ez még olcsóbb mint a magánbölcsi.

2011. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2,5 éves kortól mehet oviba. Tehát nem áprilisban, hanem már januárban.

Egyébként a mi ovinkban én 5 kisgyereket láttam, akik jártak a leendő óvónénihez, a nagycsoportba logikusan. És szeptembertől folytatják a minicsoportban.

2011. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!